**KULÜPLERİN KAMP VE ARA DÖNEM TRANSFER ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR**
- Futbolda ikinci transfer ve tescil dönemi Türkiye'de bugün başlıyor. FIFA kuralları gereği 4 hafta (28 gün) sürecek ara transfer dönemi, 31 Ocak Cuma günü sona erecek.
BEŞİKTAŞ
11.00 - 18.00 Siyah-beyazlılar, Antalya kampının ikinci gününde çift antrenman yapacak.
GALATASARAY
- Sarı-kırmızılılar, ikinci devre hazırlıklarına Florya'da başlayacak.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
- Yeşil-beyazlı takımın Antalya kampı start alacak.
BASKETBOL
- ING Basketbol Süper Ligi
15.15 Galatasaray Doğa Sigorta - Gaziantep Basketbol
17.30 OGM Ormanspor - Beşiktaş Sompo Sigorta
17.30 Bahçeşehir Koleji - Türk Telekom
20.00 TOFAŞ - Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol
- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi
13.00 Galatasaray - OGM Ormanspor
13.30 Çankaya Üniversitesi - Bellona Kayseri Basketbol
14.00 Birevim Elazığ İl Özel İdare - Fenerbahçe Öznur Kablo
BAKAN KASAPOĞLU'NUN PROGRAMI
15.00 Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kars Sarıkamış'ta Kardan Heykeller Sergisi'nin açılışına katılacak.
03:00 | Nesine.com | Washington Wizards - Portland Trail Blazers (CANLI)
03:00 | Nesine.com, NBA TV | Boston Celtics - Atlanta Hawks (CANLI)
03:00 | Nesine.com | Orlando Magic - Miami Heat (CANLI)
04:00 | Nesine.com, S Sport | Houston Rockets - Philadelphia 76ers (CANLI)
05:00 | Nesine.com | Phoenix Suns - New York Knicks (CANLI)
06:30 | Nesine.com | Los Angeles Lakers - New Orleans Pelicans (CANLI)
11:30 | Nesine.com | Sydney - Adelaide United (CANLI)
14:00 | Tivibu Spor | Elazığ İl Özel İdare (K) - Fenerbahçe (K) (CANLI)
15:00 | Nesine.com | Valencia - Eibar (CANLI)
15:00 | Nesine.com | Fuenlabrada - Las Palmas (CANLI)
15:15 | Tivibu Spor 2 | Galatasaray Doğa Sigorta - Gaziantep Basketbol (CANLI)
15:31 | Nesine.com | Birmingham - Blackburn Rovers (CANLI)
15:31 | Nesine.com | Bristol City - Shrewsbury (CANLI)
15:31 | Nesine.com | Millwall - Newport County (CANLI)
15:31 | Nesine.com | Burnley - Peterbrough United (CANLI)
15:31 | Nesine.com | Rotherham United - Hull City (CANLI)
15:31 | Nesine.com | Rochdale - Newcastle United (CANLI)
17:00 | beIN Sports 4, Nesine.com | Monaco - Reims (CANLI)
17:30 | Tivibu Spor 3 | Bahçeşehir Koleji - Türk Telekom (CANLI)
17:30 | TRT Spor, Tivibu Spor 2 | Ormanspor - Beşiktaş Sompo Sigorta (CANLI)
18:00 | Spor Smart, Nesine.com | Getafe - Real Madrid (CANLI)
18:00 | Nesine.com | Ponferradina - Cadiz (CANLI)
18:01 | Nesine.com | Southampton - Huddersfield Town (CANLI)
18:01 | Nesine.com | Reading - Blackpool (CANLI)
18:01 | Nesine.com | Brentford - Stoke City (CANLI)
18:01 | Nesine.com | Watford - Tranmere Rovers (CANLI)
18:01 | Nesine.com | Fulham - Aston Villa (CANLI)
18:01 | Nesine.com | Preston North End - Norwich City (CANLI)
18:01 | Nesine.com | Oxford United - Hartlepool United (CANLI)
20:00 | Tivibu Spor 2 | Tofaş - Arel Üniversitesi Büyükçekmece (CANLI)
20:00 | Nesine.com | Lugo - Almeria (CANLI)
20:00 | Nesine.com | Tenerife - Albacete (CANLI)
20:00 | Nesine.com | Unicaja Malaga - Obradoiro (CANLI)
20:00 | Nesine.com | BC Andorra - Basket Zaragoza (CANLI)
20:00 | beIN Sports 4, Nesine.com | Rennes - Amiens (CANLI)
20:00 | Nesine.com | Red Star - Chambly (CANLI)
20:30 | Spor Smart, Nesine.com | Atletico Madrid - Levante (CANLI)
20:31 | Nesine.com | Bournemouth - Luton Town (CANLI)
20:31 | Nesine.com | Fleetwood Town - Portsmouth (CANLI)
20:31 | Nesine.com | Leicester City - Wigan Athletic (CANLI)
20:31 | Nesine.com | Manchester City - Port Vale (CANLI)
20:31 | Nesine.com | Wolverhampton - Manchester United (CANLI)
21:00 | Nesine.com | Belenenses - Braga (CANLI)
22:00 | Nesine.com | Mirandes - Racing Santander (CANLI)
22:00 | Nesine.com | Elche - Huesca (CANLI)
22:30 | Nesine.com | San Pablo Burgos - Barcelona (CANLI)
22:30 | Nesine.com | Bilbao Basket - Estudiantes (CANLI)
22:30 | Nesine.com | Pistoia Basket - Dinamo Sassari (CANLI)
22:30 | Nesine.com | Brescia - Umana Reyer Venezia (CANLI)
22:55 | beIN Sports 4, Nesine.com | Bourg en Bresse - Lyon (CANLI)
23:00 | Spor Smart, Nesine.com | Espanyol - Barcelona (CANLI)
23:30 | S Sport | Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies (CANLI)
23:30 | S Sport 2, Nesine.com | Vitoria Guimaraes - Benfica (CANLI)