TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (04 Aralık Çarşamba)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

04 Aralık 2019 Çarşamba 12:41 | Son Güncelleme: 04 Aralık 2019 Çarşamba 12:49
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (04 Aralık Çarşamba)

A MİLLİ TAKIM

12.00 A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyecek.

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 5'İNCİ TUR MAÇLARI

13.00 Hekimoğlu Trabzon - Medipol Başakşehir

13.45 Eyüpspor - Antalyaspor

14.30 Kasımpaşa - Vanspor Futbol Kulübü

16.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Bursaspor

18.30 Altay - Trabzonspor

20.45 Galatasaray - Tuzlaspor

 

BEŞİKTAŞ

11.30 Dünü izinli geçiren Siyah-beyazlılar, Ziraat Türkiye Kupası'nda Anagold 24Erzincanspor ile oynayacağı maça hazırlanacak.

FENERBAHÇE

11.30 Gençlerbirliği maçının hazırlıkları başlayacak.

 

BASKETBOL

- FIBA Şampiyonlar Ligi

20.00 Türk Telekom - SIG Strasbourg

22.00 KK Mornar - Gaziantep Basketbol

- FIBA Eurocup

19.30 OGM Ormanspor - Bellona Kayseri Basketbol

19.30 Galatasaray - Artego

FIBA Euroleague

20.15 Castors Braine - Çukurova Basketbol Kulübü

22.00 Basket Lattes Montpellier - Fenerbahçe Öznur Kablo

VOLEYBOL

- Kulüpler Dünya Şampiyonası

12.00 Eczacıbaşı VitrA - Minas Tenıs Clube

- CEV Challenge Cup

16.30 Türk Hava Yolları - IBSA CV CCO 7 Palmas

- CEV Şampiyonlar Ligi

17.30 Halkbank - VC Greenyard

- CEV Kupası

20.00 Azoty Chemik - Galatasaray HDI Sigorta

AVRUPA LİGLERİ

22.30 Leicester City - Watford (Çağlar Söyüncü)

22.30 Wolverhampton - West Ham (Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi)

23.05 Paris SG - Nantes (Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi)

23.15 Liverpool - Everton (Cenk Tosun)

 

 03:00 | Nesine.com | Washington Wizards - Orlando Magic (CANLI)

 03:00 | Nesine.com | Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons (CANLI)

 03:30 | Nesine.com | New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks (CANLI)

 03:30 | Nesine.com | Toronto Raptors - Miami Heat (CANLI)

 04:30 | Nesine.com, NBA TV | San Antonio Spurs - Houston Rockets (CANLI)

 05:00 | Nesine.com, S Sport | Denver Nuggets - Los Angeles Lakers (CANLI)

 06:00 | Nesine.com | Los Angeles Clippers v Portland Trail Blazers (CANLI)

 07:00 | A Spor | Sabah Sporu

 07:00 | TRT Spor | İlk Baskı

 10:00 | A Spor | Spor Medyası

 11:00 | TRT Spor | Spor Manşet

 13:00 | A Spor | Hekimoğlu Trabzon- İstanbul Başakşehir (CANLI)

 13:45 | A Spor | Eyüpspor - Antalyaspor (CANLI)

 14:30 | A Spor | Kasımpaşa - Van Spor(CANLI)

 16:30 | A Spor | BB Erzurumspor - Bursaspor (CANLI)

 17:00 | Nesine.com, TRT Spor | Sassuolo - Perugia (CANLI)

 18:30 | A Spor | Altay - Trabzonspor (CANLI)

 20:00 | S Sport 2 | Türk Telekom - Strasbourg IG (CANLI)

 20:00 | Nesine.com | SPAL - Lecce (CANLI)

 20:45 | A Spor | Galatasaray - Tuzlaspor (CANLI)

 21:00 | Nesine.com | Metz - Rennes (CANLI)

 21:00 | Nesine.com | Dijon - Montpellier (CANLI)

 21:00 | Nesine.com | Amiens SC - Reims (CANLI)

 21:00 | beIN Sports 3, Nesine.com | Paris Saint-Germain v Nantes (CANLI)

 21:00 | beIN Sports 3, Nesine.com | Saint-Etienne - Nice (CANLI)

 21:00 | beIN Sports 4, Nesine.com | Toulouse - Monaco (CANLI)

 22:00 | S Sport 2, Nesine.com | KK Mornar - Gaziantep Basketbol (CANLI)

 22:30 | S Sport Plus | Chelsea v Aston Villa (CANLI)

 22:30 | S Sport Plus | Leicester City - Watford (CANLI)

 22:30 | S Sport Plus, TRT Spor | Manchester United v Tottenham (CANLI)

 22:30 | Nesine.com | KV Oostende - Club Brugge (CANLI)

 22:45 | Nesine.com | Nanterre 92 - Asvel Lyon-Villeurbanne (CANLI)

 22:45 | Nesine.com | Sporting Charleroi - Gent (CANLI)

 22:45 | Nesine.com | Aberdeen - Rangers (CANLI)

 23:00 | Nesine.com | Udinese - Bologna (CANLI)

 23:15 | S Sport | Liverpool - Everton (CANLI)

Kaynak: dha

spor gündemi bugün hangi kanalda ne var
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Demir Grup Sivasspor 18 12 4 2 37 17 +20 40
2. Fenerbahçe 19 11 4 4 38 21 +17 37
3. Medipol Başakşehir 19 10 6 3 36 20 +16 36
4. Trabzonspor 18 10 5 3 41 19 +22 35
5. Alanyaspor 19 10 5 4 38 18 +20 35
6. Galatasaray 19 9 6 4 28 16 +12 33
7. Beşiktaş 19 9 3 7 29 26 +3 30
8. Göztepe 19 8 5 6 24 21 +3 29
9. Btc Turk Yeni Malatyaspor 18 6 6 6 33 26 +7 24
10. Gaziantep Futbol Kulübü 19 6 6 7 26 31 -5 24
11. Çaykur Rizespor 18 7 2 9 19 27 -8 23
12. Yukatel Denizlispor 19 6 4 9 20 28 -8 22
13. Gençlerbirliği 19 5 6 8 29 34 -5 21
14. Konyaspor 19 4 6 9 16 27 -11 18
15. Antalyaspor 19 4 5 10 18 36 -18 17
16. Kasımpaşa 19 4 3 12 27 42 -15 15
17. MKE Ankaragücü 19 2 7 10 16 36 -20 13
18. İstikbal M. Kayserispor 19 2 5 12 18 48 -30 11
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

19 . Hafta 27 Ocak, Pazartesi

20:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Çaykur Rizespor A.Ş.

20:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Trabzonspor A.Ş.


20 . Hafta 01 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Konyaspor

17:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Beşiktaş A.Ş.

20:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Fenerbahçe A.Ş.


02 Şubat, Pazar

13:30 clear.gif Konyaspor - Kasımpaşa A.Ş.

16:00 clear.gif Gaziantep FC - Demir Grup Sivasspor

16:00 clear.gif Alanyaspor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

19:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Kayserispor


03 Şubat, Pazartesi

20:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Göztepe A.Ş.



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »