ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 5'İNCİ TUR MAÇLARI
13.00 Fatih Karagümrük - Göztepe
14.30 BtcTurk Yeni Malatyaspor - Keçiörengücü
16.30 Aytemiz Alanyaspor - Adanaspor
18.30 Esenler Erokspor - Demir Grup Sivasspor
20.45 Fenerbahçe - İstanbulspor
BEŞİKTAŞ
- Takım izinli
GALATASARAY
18.00 Sarı-kırmızılılar, Tuzlaspor karşılaşmasının hazırlıklarını tamamlayarak kampa girecek.
19.05 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği'nin Seçimli Genel Kurulu yapılacak.
TRABZONSPOR
11.00 Bordo-mavililer, Ziraat Türkiye Kupası 5'inci tur ilk maçında Altay ile yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürecek.
- Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) ve Tahkim Kurulu kararları açıklanacak.
BASKETBOL
- FIBA Şampiyonlar Ligi
20.00 Beşiktaş Sompo Sigorta - JDA Dijon Basket
22.30 Elan Bearnais Pau-Orthez - Teksüt Bandırma
VOLEYBOL
- 2019 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası A Grubu birinci maçında Imoco Volley Conegliano ile oynayan Eczacıbaşı VitrA, sahadan 3-1 mağlup ayrıldı.
09.00 VakıfBank - Dentil Praia
- CEV Challenge Kupası
16.30 Türk Hava Yolları - Ibsa CV CCO 7 Palmas
AVRUPA LİGLERİ
23.05 Lyon - Lille (Zeki Çelik, Yusuf Yazıcı)
07:00 A Spor - Sabah Sporu
07:00 TRT Spor - İlk Baskı
09:00 beIN Sports Haber - Sabah Haberleri
10:00 A Spor - Spor Medyası
10:00 TRT Spor - Spor Bülteni
10:00 beIN Sports 3 - Haber Basketbol
11:00 A Spor - Spor Ajansı
11:00 TRT Spor - Spor Manşet
12:00 beIN Sports Haber - Ekonomi Haberleri
13:00 A Spor - Fatih Karagümrük - Göztepe (Canlı)
13:00 TRT Spor - Öğlen Spor Bülteni
14:00 S Sport - NBA Günlüğü
14:00 TRT Spor - Spor Stüdyosu
14:30 A Spor - Yeni Malatyaspor - Keçiörengücü (Canlı)
15:00 beIN Sports Haber - Tüm Sporlar
15:30 TRT Spor - Spor Bülteni
16:00 TRT Spor - Gündem Futbol
16:30 A Spor - Alanyaspor - Adanaspor (Canlı)
17:00 TRT Spor - Cremonese - Empoli (Canlı)
18:00 beIN Sports Haber - beIN Manşet
18:30 A Spor - Erokspor - Sivasspor (Canlı)
19:00 TRT Spor - Spor Merkezi
19:15 NTV - Sporun Not Defteri
20:00 S Sport 2 - Beşiktaş Sompo Sigorta - JDA Dijon Basket (Canlı)
20:00 TRT Spor - Hedef Süper Lig
20:45 A Spor - Fenerbahçe - İstanbulspor (Canlı)
21:00 TRT Spor - Aktüel Futbol
21:00 beIN Sports Haber - Sosyal Medya
21:30 S Sport - Premier Analiz
22:00 S Sport 2 - EB Pau-Orthez - TEKSÜT Bandırma BK (Canlı)
22:00 TRT Spor - Crystal Palace - Bournemouth (Canlı)
23:00 A Spor - 90'a
23:15 S Sport - Burnley - Manchester City (Canlı)