TV'de spor ekranı ( 8 Kasım 2019 Cuma)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

08 Kasım 2019 Cuma 11:08 | Son Güncelleme: 08 Kasım 2019 Cuma 11:09
TV'de spor ekranı ( 8 Kasım 2019 Cuma)

04:00 | Nesine.com | Charlotte Hornets - Boston Celtics (CANLI)

04:30 | Nesine.com | San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder (CANLI)

05:00 | Nesine.com, NBA TV | Phoenix Suns - Miami Heat (CANLI)

06:30 | S Sport, S Sport Plus, Nesine.com | Los Angeles Clippers - Portland Trail Blazers (CANLI)

07: 00 | A Spor | Sabah Sporu

07:00 | TRT Spor | İlk Baskı

11:00 | A Spor | Spor Ajansı

11:00 | TRT Spor | Spor Manşet

14:00| A Spor | Gün Ortası

16:00 | TRT Spor | Gündem Futbol

19:00 | beIN Sports MAX 1 | Adana Demirspor - Eskişehirspor (CANLI)

19:00 | A Spor | Türkiye (K) - Hollanda (K) (UEFA Kadınlar Şampiyonası) (CANLI)

20:45 | beIN Sports Haber, Nesine.com | Fenerbahçe Beko v Bayern Münih (CANLI)

20:30 | beIN Sports 1 | Fenerbahçe - Kasımpaşa (CANLI)

20:30 | S Sport 2, S Sport Plus | St. Pauli - Bochum (CANLI)

21:00 | beIN Sports 3, Nesine.com | Zalgiris Kaunas - FC Barcelona (CANLI)

22:00 | beIN Connect | Sochaux - Le Havre (CANLI)

22:30 | beIN Sports MAX 1, Nesine.com | Panathinaikos - Valencia Basket (CANLI)

22:30 | S Sport 2, S Sport Plus | Köln - Hoffenheim (CANLI)

22:45 | beIN Sports 4 | Nice - Bordeaux (CANLI)

22:45 | beIN Sports MAX 2, Nesine.com | Asvel Lyon-Villeurbanne - CSKA Moskova (CANLI)

22:45 | beIN Connect | Sassuolo - Bologna (CANLI)

23:00 | S Sport, S Sport Plus | Norwich City - Watford (CANLI)

23:45 | TRT Spor | Dakika Skor

 

Kaynak: sahadan

spor gündemi bugün hangi kanalda ne var
En Son Spor Toto Süper Lig Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Trabzonspor 22 13 6 3 49 23 +26 45
2. Galatasaray 23 13 6 4 39 18 +21 45
3. Demir Grup Sivasspor 23 13 6 4 42 26 +16 45
4. Medipol Başakşehir 22 12 7 3 41 22 +19 43
5. Alanyaspor 23 11 6 6 41 22 +19 39
6. Fenerbahçe 23 11 5 7 42 29 +13 38
7. Beşiktaş 23 11 4 8 36 30 +6 37
8. Göztepe 22 9 7 6 29 24 +5 34
9. Gaziantep Futbol Kulübü 23 8 7 8 34 36 -2 31
10. Gençlerbirliği 23 7 6 10 32 39 -7 27
11. Antalyaspor 23 6 7 10 25 40 -15 25
12. Btc Turk Yeni Malatyaspor 22 6 6 10 35 32 +3 24
13. Yukatel Denizlispor 22 6 6 10 21 30 -9 24
14. Çaykur Rizespor 21 7 3 11 21 32 -11 24
15. Konyaspor 23 4 9 10 19 32 -13 21
16. MKE Ankaragücü 23 4 8 11 20 39 -19 20
17. Kasımpaşa 22 4 4 14 29 49 -20 16
18. İstikbal M. Kayserispor 23 3 7 13 24 56 -32 16
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

23 . Hafta 24 Şubat, Pazartesi

20:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Yukatel Denizlispor


24 . Hafta 28 Şubat, Cuma

20:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Beşiktaş A.Ş.


29 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif İ.H Konyaspor - Kasımpaşa A.Ş.

17:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Çaykur Rizespor A.Ş.

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Fenerbahçe A.Ş.


01 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

16:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Demir Grup Sivasspor

19:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Gençlerbirliği


02 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Gaziantep FC

20:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Göztepe A.Ş.


25 . Hafta 06 Mart, Cuma

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - MKE Ankaragücü


07 Mart, Cumartesi

14:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - İ.H Konyaspor

17:00 clear.gif Gaziantep FC - Trabzonspor A.Ş.

17:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Yukatel Denizlispor


08 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Hes Kablo Kayserispor

16:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Aytemiz Alanyaspor

19:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Galatasaray A.Ş.


09 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Gençlerbirliği - Antalyaspor A.Ş.



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »