TV'de spor ekranı (16 Kasım Cumartesi)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

16 Kasım 2019 Cumartesi 09:46 | Son Güncelleme: 18 Kasım 2019 Pazartesi 12:02
TV'de spor ekranı (16 Kasım Cumartesi)

03:00 | Nesine.com | Charlotte Hornets - Detroit Pistons (CANLI)

03:00 | Nesine.com, NBA TV | Orlando Magic - San Antonio Spurs (CANLI)

04:00 | Nesine.com | Oklahoma City Thunder - Philadelphia 76ers (CANLI)

04:00 | Nesine.com | Memphis Grizzlies - Utah Jazz (CANLI)

04:00 | Nesine.com | Minnesota Timberwolves - Washington Wizards (CANLI)

04:00 | Nesine.com | Houston Rockets - Indiana Pacers (CANLI)

04:30 | Nesine.com | Peru - Kolombiya (CANLI)

06:30 | Nesine.com | Golden State Warriors - Boston Celtics (CANLI)

06:30 | Nesine.com, S Sport, S Sport Plus, NBA TV | Los Angeles Lakers - Sacramento Kings (CANLI)

07:00 | A Spor | Sabah Sporu

09:00 | Nesine.com | Central Coast Mariners - Adelaide United (CANLI)

09:00 | TRT Spor | Spor Bülteni

11:00 | Nesine.com | Western United - Newcastle Jets (CANLI)

11:00 | TRT Spor | Ajans Saati

12:00 | Nesine.com | Cairns Taipans - Brisbane Bullets (CANLI)

13:00 | TİVİBU Spor 2 | Ormanspor - Bahçeşehir Koleji (CANLI)

14:00 | A Spor | Süper Lig Raporu

15:15 | TİVİBU Spor 2 | TEKSÜT Bandırma BK - Gaziantep Basketbol (CANLI)

17:30 | Nesine.com, TRT Spor, TİVİBU Spor 2 | Pınar Karşıyaka - Galatasaray Doğa Sigorta (CANLI)

18:00 | Nesine.com, beIN Sports 3 | Forest Green Rovers - Plymouth Argyle (CANLI)

18:00 | Nesine.com | Panathinaikos - Ionikos Nikaias (CANLI)

20:00 | S Sport 2, S Sport Plus | Rusya - Belçika (CANLI)

20:00 | Nesine.com, TİVİBU Spor 2 | Anadolu Efes - Türk Telekom (CANLI)

20:00 | Nesine.com | BC Andorra - Unicaja Malaga (CANLI)

20:00 | Nesine.com | Giessen 46ers - Mitteldeutscher BC (CANLI)

20:30 | Nesine.com | Numancia - Rayo Vallecano (CANLI)

20:30 | Nesine.com | Elche - Almeria (CANLI)

22:00 | Nesine.com | Boulazac Basket - CSP Limoges (CANLI)

22:00 | Nesine.com | EB Pau-Orthez - Cholet Basket (CANLI)

22:00 | Nesine.com | Orleans Loiret - ESSM Le Portel (CANLI)

22:00 | Nesine.com | Strasbourg IG - Elan Chalon (CANLI)

22:30 | Nesine.com | Rasta Vechta - Löwen Braunschweig (CANLI)

22:30 | Nesine.com | Hamburg Towers - BG Göttingen (CANLI)

22:30 | Nesine.com | JDA Dijon Basket - AS Monaco (CANLI)

22:30 | Nesine.com | Joventut Badalona - Tenerife (CANLI)

22:30 | Nesine.com | San Pablo Burgos - Real Betis Energia Plus (CANLI)

22:30 | Nesine.com | Dinamo Sassari - Reggiana (CANLI)

22:45 | S Sport 2, S Sport Plus | Kuzey İrlanda - Hollanda (CANLI)

22:45 | S Sport Plus | Almanya - Belarus (CANLI)

23:00 | Nesine.com | Real Zaragoza - Albacete (CANLI)

23:00 | A Spor | Son Sayfa

Kaynak: sahadan

spor gündemi bugün hangi kanalda ne var
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Demir Grup Sivasspor 14 9 3 2 29 13 +16 30
2. Fenerbahçe 14 7 4 3 28 16 +12 25
3. Medipol Başakşehir 13 7 4 2 21 13 +8 25
4. Beşiktaş 13 7 3 3 19 14 +5 24
5. Trabzonspor 13 6 5 2 24 14 +10 23
6. Alanyaspor 13 6 4 3 24 13 +11 22
7. Btc Turk Yeni Malatyaspor 14 5 5 4 29 19 +10 20
8. Galatasaray 13 5 5 3 14 11 +3 20
9. Göztepe 13 4 5 4 13 14 -1 17
10. Yukatel Denizlispor 13 5 2 6 13 14 -1 17
11. Çaykur Rizespor 13 5 2 6 14 21 -7 17
12. Gaziantep Futbol Kulübü 13 4 4 5 18 24 -6 16
13. Gençlerbirliği 14 3 5 6 22 25 -3 14
14. Konyaspor 13 3 4 6 13 20 -7 13
15. Kasımpaşa 13 3 3 7 17 22 -5 12
16. Antalyaspor 13 3 3 7 12 23 -11 12
17. MKE Ankaragücü 13 2 3 8 8 25 -17 9
18. İstikbal M. Kayserispor 13 1 4 8 12 29 -17 7
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

14 . Hafta 08 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Konyaspor - Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü

16:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Medipol Başakşehir FC

16:30 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Trabzonspor A.Ş

19:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Beşiktaş A.Ş


09 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif İstikbal Mobilya Kayserispor - Çaykur Rizespor


15 . Hafta 13 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Antalyaspor A.Ş


14 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Kasımpaşa A.Ş

17:30 clear.gif Gençlerbirliği - Göztepe A.Ş

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - MKE Ankaragücü


15 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - İstikbal Mobilya Kayserispor

16:30 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Fenerbahçe

19:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş - Btc Türk Yeni Malatyaspor


16 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş - Yukatel Denizlispor

20:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Konyaspor


16 . Hafta 20 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Antalyaspor A.Ş - MKE Ankaragücü


21 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Çaykur Rizespor

17:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü

20:00 clear.gif Göztepe A.Ş - Galatasaray A.Ş


22 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Gençlerbirliği - Demir Grup Sivasspor

16:30 clear.gif İstikbal Mobilya Kayserispor - Medipol Başakşehir FC

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Beşiktaş A.Ş


23 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif Konyaspor - Trabzonspor A.Ş

20:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Aytemiz Alanyaspor


17 . Hafta 27 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Beşiktaş A.Ş - Gençlerbirliği


28 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Yukatel Denizlispor

17:30 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Kasımpaşa A.Ş

17:30 clear.gif Trabzonspor A.Ş - İstikbal Mobilya Kayserispor

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - Antalyaspor A.Ş


29 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Göztepe A.Ş

16:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Konyaspor

16:30 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - Btc Türk Yeni Malatyaspor

19:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Fenerbahçe



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »