TV'de spor ekranı (11 Kasım Pazartesi)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

11 Kasım 2019 Pazartesi 11:34 | Son Güncelleme: 11 Kasım 2019 Pazartesi 12:07
TV'de spor ekranı (11 Kasım Pazartesi)

02:00 | Nesine.com | Velez Sarsfield - Boca Juniors (CANLI)

02:00 | Nesine.com | Philadelphia 76ers - Charlotte Hornets (CANLI)

02:00 | Nesine.com, S Sport Plus | Orlando Magic - Indiana Pacers (CANLI)

02:00 | TRT Spor | Güney Kore U17 - Meksika U17 (CANLI)

03:00 | Nesine.com | Oklahoma City Thunder - Milwaukee Bucks (CANLI)

03:30 | Nesine.com | New York Knicks - Cleveland Cavaliers (CANLI)

04:00 | Nesine.com | Phoenix Suns - Brooklyn Nets (CANLI)

05:00 | Nesine.com, NBA TV | Portland Trail Blazers - Atlanta Hawks (CANLI)

05:30 | Nesine.com | Los Angeles Lakers - Toronto Raptors (CANLI)

07:00 | TRT Spor | İlk Baskı

11:00 | TRT Spor | Spor Manşet

14:00 | TRT Spor | Spor Stüdyosu

21:30 | TRT Spor | Stadyum

22:30 | Nesine.com, S Sport 2 | Karlsruhe - Erzgebirge Aue (CANLI)

22:30 | Nesine.com | Olimpia Milano - Pistoia Basket (CANLI)

22:45 | Nesine.com, beIN Sports Max 1 | Rodez Aveyron - Lens (CANLI)

22:45 | Nesine.com | Harrogate Town - Portsmouth (CANLI)

23:30 | TRT Spor | 90'dan Sonra

 

Kaynak: sahadan

STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Demir Grup Sivasspor 17 11 4 2 35 16 +19 37
2. Medipol Başakşehir 17 9 6 2 32 17 +15 33
3. Trabzonspor 17 9 5 3 35 19 +16 32
4. Fenerbahçe 17 9 4 4 34 21 +13 31
5. Beşiktaş 17 9 3 5 27 22 +5 30
6. Alanyaspor 17 8 5 4 31 16 +15 29
7. Galatasaray 17 7 6 4 23 15 +8 27
8. Btc Turk Yeni Malatyaspor 17 6 6 5 32 22 +10 24
9. Gaziantep Futbol Kulübü 17 6 6 5 26 28 -2 24
10. Göztepe 17 6 5 6 19 20 -1 23
11. Yukatel Denizlispor 17 6 4 7 19 23 -4 22
12. Çaykur Rizespor 17 6 2 9 17 27 -10 20
13. Gençlerbirliği 17 4 6 7 28 32 -4 18
14. Kasımpaşa 17 4 3 10 26 34 -8 15
15. Konyaspor 17 3 6 8 15 24 -9 15
16. Antalyaspor 17 3 5 9 15 33 -18 14
17. MKE Ankaragücü 17 2 6 9 15 34 -19 12
18. İstikbal M. Kayserispor 17 2 4 11 16 42 -26 10
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

18 . Hafta 19 Ocak, Pazar

13:30 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Göztepe A.Ş.

16:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Kasımpaşa A.Ş.

16:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Yukatel Denizlispor

19:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - Demir Grup Sivasspor


20 Ocak, Pazartesi

20:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Gençlerbirliği


19 . Hafta 24 Ocak, Cuma

20:00 clear.gif Gençlerbirliği - Gaziantep FC


25 Ocak, Cumartesi

14:00 clear.gif Kayserispor - Konyaspor

17:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Alanyaspor

20:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Medipol Başakşehir FC


26 Ocak, Pazar

13:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Antalyaspor A.Ş.

16:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Beşiktaş A.Ş.

19:00 clear.gif Konyaspor - Galatasaray A.Ş.


27 Ocak, Pazartesi

20:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Çaykur Rizespor A.Ş.

20:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Trabzonspor A.Ş.


20 . Hafta 01 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Konyaspor

17:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Beşiktaş A.Ş.

20:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Fenerbahçe A.Ş.


02 Şubat, Pazar

13:30 clear.gif Konyaspor - Kasımpaşa A.Ş.

16:00 clear.gif Gaziantep FC - Demir Grup Sivasspor

16:00 clear.gif Alanyaspor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

19:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Kayserispor


03 Şubat, Pazartesi

20:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Göztepe A.Ş.



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »