Türkiye Kupası’nda eşleşmeler belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur eşleşmeleri yapılan kura çekimiyle belli oldu.

02 Eylül 2019 Pazartesi 17:09 | Son Güncelleme: 02 Eylül 2019 Pazartesi 17:10
Türkiye Kupası’nda eşleşmeler belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, İstinye’deki Orhan Saka Amatörler Evi’nde gerçekleştirilen kura çekimine TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, genel sekreter yardımcısı Özcan Şepik, maç planlama müdürü Besim Yalçın ve kulüp temsilcileri katıldı.

Tek maç eleme usulüne göre oynanacak 2. turda 66 takım mücadele edecek. Karşılaşmalar, 10, 11 ve 12 Eylül’de yapılacak.

Türkiye Kupası’nda 2. tur eşleşmeleri şöyle:

1877 Alemdağspor-Çatalcaspor

Sultanbeyli Belediyespor-Edirnespor

Silivrispor-Bursa Yıldırımspor

Maltepespor-Erokspor

Şile Yıldızspor-Karacabey Belediyespor

Büyükçekmece Tepecikspor-Halide Edip Adıvar Spor

Bayrampaşa-Bigaspor

1074 Çankırıspor-Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetleri

Düzcespor-Darıca Gençlerbirliği

Kocaelispor-Gölcükspor

Çankaya-Kırıkkale Büyük Anadoluspor

Altındağ Belediyespor-Yozgatspor 1959

Yeni Orduspor-Fatsa Belediyespor

Tokatspor-Erbaaspor

1954 Kelkit Belediyespor-Ofspor

Görelespor-Yomraspor

Ağrı 1970 Spor-Artvin Hopaspor

Kars 36 Spor-Pazarspor

Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Elazığ Belediyespor

Anagold 24 Erzincanspor-Muş Menderesspor

Cizrespor-Diyarbekirspor

Karbel Karaköprü Belediyespor-Siirt İl Özel İdare

Batman Petrolspor-Mardin Büyükşehir Başakspor

Erzinspor-Kilis Belediyespor

Nevşehir Belediyespor-Osmaniyespor

Kozanspor-Payasspor

Kemerspor 2003-Karaman Belediyespor

İçel İdmanyurdu-Serik Belediyespor

Ci Group Buca-Nazilli Belediyespor

Karşıyaka-Muğlaspor

Fethiyespor-Kızılcabölükspor

Manisaspor-Turgutluspor

TKİ Tavşanlı Linyitspor-Somaspor

En Son Spor Toto Süper Lig Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Trabzonspor 21 13 5 3 47 21 +26 44
2. Medipol Başakşehir 22 12 7 3 41 22 +19 43
3. Galatasaray 22 12 6 4 36 17 +19 42
4. Demir Grup Sivasspor 22 12 6 4 41 26 +15 42
5. Alanyaspor 22 11 6 5 41 21 +20 39
6. Fenerbahçe 22 11 5 6 41 26 +15 38
7. Beşiktaş 22 11 3 8 34 28 +6 36
8. Göztepe 21 9 6 6 28 23 +5 33
9. Gaziantep Futbol Kulübü 22 8 6 8 33 35 -2 30
10. Btc Turk Yeni Malatyaspor 21 6 6 9 34 30 +4 24
11. Gençlerbirliği 22 6 6 10 31 39 -8 24
12. Yukatel Denizlispor 22 6 6 10 21 30 -9 24
13. Çaykur Rizespor 21 7 3 11 21 32 -11 24
14. Antalyaspor 22 5 7 10 23 39 -16 22
15. Konyaspor 22 4 8 10 17 30 -13 20
16. MKE Ankaragücü 22 4 8 10 20 38 -18 20
17. Kasımpaşa 22 4 4 14 29 49 -20 16
18. İstikbal M. Kayserispor 22 3 6 13 22 54 -32 15
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

23 . Hafta 21 Şubat, Cuma

20:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Aytemiz Alanyaspor

20:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Aytemiz Alanyaspor


22 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - İ.H Konyaspor

17:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Gaziantep FC

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - Trabzonspor A.Ş.


23 Şubat, Pazar

13:30 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Antalyaspor A.Ş.

16:00 clear.gif Gençlerbirliği - MKE Ankaragücü

19:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Galatasaray A.Ş.


24 Şubat, Pazartesi

20:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Yukatel Denizlispor


24 . Hafta 28 Şubat, Cuma

20:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Beşiktaş A.Ş.


29 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif İ.H Konyaspor - Kasımpaşa A.Ş.

17:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Çaykur Rizespor A.Ş.

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Fenerbahçe A.Ş.


01 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

16:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Demir Grup Sivasspor

19:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Gençlerbirliği


02 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Gaziantep FC

20:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Göztepe A.Ş.


25 . Hafta 06 Mart, Cuma

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - MKE Ankaragücü


07 Mart, Cumartesi

14:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - İ.H Konyaspor

17:00 clear.gif Gaziantep FC - Trabzonspor A.Ş.

17:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Yukatel Denizlispor


08 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Hes Kablo Kayserispor

16:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Aytemiz Alanyaspor

19:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Galatasaray A.Ş.


09 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Gençlerbirliği - Antalyaspor A.Ş.



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »