30 Ekim Çarşamba Spor Gündemi

30 Ekim Çarşamba Spor Gündeminde Neler Var?

30 Ekim 2019 Çarşamba 11:04 | Son Güncelleme: 30 Ekim 2019 Çarşamba 11:22
30 Ekim Çarşamba Spor Gündemi

Tarsus İdman Yurdu'nda Fenerbahçe maçı heyecanı

Ergün Penbe: Geçen sene Fenerbahçe'yi yakalamış olsaydık durum farklı olabilirdi

(Mersin Stadı'nın havadan görüntüleri ve halk röportajlarıyla servis edilecektir)

 

FENERBAHÇE

20.30 Sarı lacivertliler, Ziraat Türkiye Kupası 4'üncü eleme turunda Tarsus İdman Yurdu'nun konuğu olacak.

BEŞİKTAŞ

11.30 Siyah beyazlılar, Antalyaspor maçı hazırlıklarına yapacağı antrenmanla devam edecek.

 

GALATASARAY

11.00 Sarı kırmızılılar, Çaykur Rizespor karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürecek.

TRABZONSPOR

- Günü izinli geçirecek olan bordo mavililer, yarın Göztepe maçı hazırlıklarını sürdürecek.

 

"SPOR VE KADIN" ZİRVESİ

13.00 Marmara Üniversitesi Ekonomik ve Sosyal Alanda Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (ESKAR) tarafından düzenlenecek "Spor ve Kadın" zirvesine; Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Fair-Play Komisyonu Başkan Yardımcısı Semra Demirer, ilk FIFA kokartlı Kadın hakem Lale Orta, eski milli voleybolcu Dr. Esra Gümüş Kırıcı , milli yüzücüler Beytullah Eroğlu ve Ugurcan Özer , milli tekvandocu Avrupa 2'ncisi Meryem İyin, A Milli Kadın Basketbol Takımı Menajeri Yasemin Horasan katılacak.

16.00 Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, İzmir Ticaret Odası (İZTO) meclis toplantısına katılacak.

Özdemir ayrıca, İzmir'deki futbol kulüplerinin başkanlarıyla da görüşecek.

 

12.30 Vodafone 41. İstanbul Maratonu öncesi sohbet toplantısı düzenlenecek.

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI

13.00 Vanspor - Sancaktepe (Van Atatürk)

13.00 Gümüşhanespor - Yılport Samsunspor (Gümüşhane Yenişehir)

13.00 GMG Kastamonuspor - Anagold 24Erzincanspor (Kastamonu Gazi)

13.30 Keçiörengücü - Siirt İl Özel İdaresi (Aktepe)

13.30 Payasspor - Manisa Futbol Kulübü (Payas İlçe)

13.45 Kemerspor 2003 - Kasımpaşa (Kemer İlçe)

14.00 Fatih Karagümrük - Bandırmaspor (Vefa)

14.00 İstanbulspor - Büyükçekmece Tepecikspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14.00 Karacabey Belediyespor - Tuzlaspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

14.30 BB Erzurumspor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.30 Gençlerbirliği - Esenler Erokspor (Eryaman)

18.30 Göztepe - Sivas Belediyespor (İzmir Atatürk)

 

BASKETBOL

- THY EuroLeague

22.05 Maccabi FOX - Fenerbahçe Beko

- 7DAYS EuroCup

20.00 Lokomotiv Kuban - Tofaş

20.15 Darüşşafaka Tekfen - Unics Kazan

22.00 Asseco Gdynia - Galatasaray Doğa Sigorta

- FIBA Şampiyonlar Ligi

20.00 BC Lietkabelis - Türk Telekom

20.00 Gaziantep Basketbol - Brose Baskets Bamberg

- FIBA Europe Cup

17.00 Bahçeşehir Koleji - Oradea

20.00 Pınar Karşıyaka - Donar Groningen

- EuroLeague (Kadınlar)

19.30 Fenerbahçe Öznur Kablo - Basket 90 Gdynia

21.15 USK Praha - Çukurova Basketbol Kulübü

- EuroCup (Kadınlar)

18.00 Kayseri Basketbol - OGM Orman Gençlik

VOLEYBOL

- Vestel Venus Sultanlar Ligi

18.00 Beşiktaş - Aydın B.Şehir Bld.

- AXA Sigorta Efeler Ligi

14.00 Sorgun Bld. - Arkas Spor

15.00 Halkbank - Galatasaray HDI Sigorta

16.00 Arhavi Voleybol - Ziraat Bankası

16.00 İstanbul BBSK - Spor Toto

18.00 Tokat Bld. Plevne - Fenerbahçe HDI Sigorta

17.00 İnegöl Bld. - Bursa B.Şehir Bld.

 

AVRUPA LİGLERİ

23.00 Real Betis - Celta Vigo (Okay Yokuşlu)

23.00 Juventus - Genoa (Merih Demiral-Sinan Gümüş)

23.00 Sassuolo - Fiorentina (Mert Müldür)

23.00 Udinese - Roma (Yıldırım Mert Çetin, Cengiz Ünder - M.Başakşehir'in UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi)

23.15 Real Madrid - Leganes (Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi)

Kaynak: dha

spor gündemi bugün hangi kanalda ne var
En Son Spor Toto Süper Lig Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Demir Grup Sivasspor 11 6 3 2 20 11 +9 21
2. Fenerbahçe 11 6 2 3 21 12 +9 20
3. Alanyaspor 11 5 4 2 19 12 +7 19
4. Trabzonspor 11 5 4 2 20 13 +7 19
5. Medipol Başakşehir 11 5 4 2 18 13 +5 19
6. Galatasaray 11 5 4 2 13 9 +4 19
7. Btc Turk Yeni Malatyaspor 11 5 3 3 25 13 +12 18
8. Beşiktaş 11 5 3 3 14 13 +1 18
9. Gaziantep Futbol Kulübü 11 4 3 4 16 21 -5 15
10. Çaykur Rizespor 11 4 2 5 11 18 -7 14
11. Göztepe 11 3 4 4 10 12 -2 13
12. Konyaspor 11 3 4 4 12 16 -4 13
13. Kasımpaşa 11 3 3 5 16 18 -2 12
14. Yukatel Denizlispor 11 3 2 6 9 13 -4 11
15. Antalyaspor 11 3 2 6 11 20 -9 11
16. Gençlerbirliği 11 2 4 5 15 16 -1 10
17. MKE Ankaragücü 11 2 3 6 8 17 -9 9
18. İstikbal M. Kayserispor 11 1 4 6 10 21 -11 7
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

12 . Hafta 22 Kasım, Cuma

20:30 clear.gif Galatasaray A.Ş - Medipol Başakşehir FC


23 Kasım, Cumartesi

15:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Çaykur Rizespor

17:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Trabzonspor A.Ş

20:00 clear.gif Konyaspor - Beşiktaş A.Ş


24 Kasım, Pazar

14:00 clear.gif İstikbal Mobilya Kayserispor - Demir Grup Sivasspor

16:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Göztepe A.Ş

16:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Gençlerbirliği

19:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe


25 Kasım, Pazartesi

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü


13 . Hafta 29 Kasım, Cuma

20:30 clear.gif Gençlerbirliği - Btc Türk Yeni Malatyaspor


30 Kasım, Cumartesi

15:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Kasımpaşa A.Ş

15:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Konyaspor

17:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - MKE Ankaragücü

20:00 clear.gif Göztepe A.Ş - Fenerbahçe


01 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - Yukatel Denizlispor

16:30 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Antalyaspor A.Ş

19:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş - Galatasaray A.Ş


02 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş - İstikbal Mobilya Kayserispor


14 . Hafta 06 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Fenerbahçe - Gençlerbirliği


07 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Demir Grup Sivasspor

17:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Göztepe A.Ş

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - Aytemiz Alanyaspor


08 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Konyaspor - Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü

16:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Medipol Başakşehir FC

16:30 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Trabzonspor A.Ş

19:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Beşiktaş A.Ş


09 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif İstikbal Mobilya Kayserispor - Çaykur Rizespor


15 . Hafta 13 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Antalyaspor A.Ş


14 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Kasımpaşa A.Ş

17:30 clear.gif Gençlerbirliği - Göztepe A.Ş

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - MKE Ankaragücü


15 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - İstikbal Mobilya Kayserispor

16:30 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Fenerbahçe

19:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş - Btc Türk Yeni Malatyaspor


16 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş - Yukatel Denizlispor

20:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Konyaspor


16 . Hafta 20 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Antalyaspor A.Ş - MKE Ankaragücü


21 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Çaykur Rizespor

17:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü

20:00 clear.gif Göztepe A.Ş - Galatasaray A.Ş


22 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Gençlerbirliği - Demir Grup Sivasspor

16:30 clear.gif İstikbal Mobilya Kayserispor - Medipol Başakşehir FC

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Beşiktaş A.Ş


23 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif Konyaspor - Trabzonspor A.Ş

20:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Aytemiz Alanyaspor


17 . Hafta 27 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Beşiktaş A.Ş - Gençlerbirliği


28 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Yukatel Denizlispor

17:30 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Kasımpaşa A.Ş

17:30 clear.gif Trabzonspor A.Ş - İstikbal Mobilya Kayserispor

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - Antalyaspor A.Ş


29 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Göztepe A.Ş

16:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Konyaspor

16:30 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - Btc Türk Yeni Malatyaspor

19:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Fenerbahçe



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »