2 Kasım Cumartesi Spor Gündemi

2 Kasım Cumartesi Spor Gündeminde Neler Var?

02 Kasım 2019 Cumartesi 10:33 | Son Güncelleme: 02 Kasım 2019 Cumartesi 10:36
2 Kasım Cumartesi Spor Gündemi

SÜPER LİG

15.00 İttifak Holding Konyaspor - Gençlerbirliği

17.30 Aytemiz Alanyaspor - Medipol Başakşehir

17.30 Trabzonspor - Göztepe

20.00 Antalyaspor - Beşiktaş

 

FENERBAHÇE

11.30 Sarı lacivertliler, İstikbal Mobilya Kayserispor maçının hazırlıklarını tamamlayacak.

17.10 Sarı lacivertli kafile, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkacak uçakla Kayseri'ye gidecek.

18.00 Takımın kente varışı

TFF BİRİNCİ LİG

14.00 Hatayspor - Altay

16.30 Ekol Göz Menemenspor - Cesar Grup Ümraniyespor

16.30 Adanaspor - Boluspor

19.00 Akhisarspor - Adana Demirspor

BASKETBOL

- ING Basketbol Süper Ligi

13.00 Beşiktaş Sompo Sigorta - Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol

15.15 Pınar Karşıyaka - Türk Telekom

17.30 TOFAŞ - Galatasaray Doğa Sigorta

20.00 OGM Ormanspor - Gaziantep Basketbol

- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

15.15 OGM Ormanspor - Fenerbahçe Öznur Kablo

16.00 Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol - Bellona Kayseri Basketbol

VOLEYBOL

- Vestel Venus Sultanlar Ligi

15.00 PTT - Beşiktaş

15.00 Aydın Büyükşehir Belediyespor - Galatasaray HDI Sigorta

16.00 Türk Hava Yolları - Karayolları

17.30 VakıfBank - Beylikdüzü Voleybol İhtisas

19.30 Eczacıbaşı VitrA - Fenerbahçe Opet

YELKEN

12.00 Visa Bosphorus Regatta Yelken Yarışı, İstanbul Boğazı'nda gerçekleştirilecek.

Yarışta, 200'ün üzerinde yelkenli tekne mücadele edecek. Takımların Beşiktaş ve Sarıyer arasında yelken açacağı yarış, Çırağan Sarayı'nda saat 12.00'de start alarak, Anadolu Hisarı, Bebek, Anadolu Hisarı şamandıraları dönüldükten sonra yine Çırağan Sarayı'nda son bulacak. Lisans şartı aranmayan ve her yelkenli teknenin katılabileceği gezi sınıfı parkuru ise Sarıyer'den başlayacak ve Çırağan Sarayı'nda tamamlanacak.

BOCCE

- Mersin'de düzenlenen Dünya Büyükler Bocce Şampiyonası başlıyor.

 

AVRUPA LİGLERİ

17.00 Roma - Napoli (Yıldırım Mert Çetin, Cengiz Ünder - M.Başakşehir'in UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi)

17.30 Borussia Dortmund - Wolfsburg (Yunus Mallı)

17.30 Bayer Leverkusen - M'gladbach (M.Başakşehir'in UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi)

17.30 Werder Bremen - Freiburg (Ömer Toprak, Nuri Şahin)

18.00 Arsenal - Wolverhampton (Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi)

19.00 Sturm Graz - Wolfsberger (M.Başakşehir'in UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi)

19.30 Marsilya - Lille (Mehmet Zeki Çelik, Yusuf Yazıcı)

21.45 Sparta Rotterdam - PSV (Halil İbrahim Dervişoğlu)

22.00 Nimes - Rennes (Metehan Güçlü)

22.00 Royal Mouscron - Antwerp (Sinan Bolat)

22.30 Club Brugge - Kortrijk (Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi)

22.45 Torino - Juventus (Merih Demiral)

23.00 Real Madrid - Real Betis (Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi)

Kaynak: dha

spor gündemi bugün hangi kanalda ne var
En Son Spor Toto Süper Lig Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Trabzonspor 26 15 8 3 59 28 +31 53
2. Medipol Başakşehir 26 15 8 3 50 25 +25 53
3. Galatasaray 26 14 8 4 44 20 +24 50
4. Demir Grup Sivasspor 26 14 7 5 47 29 +18 49
5. Beşiktaş 26 13 5 8 40 32 +8 44
6. Alanyaspor 26 12 7 7 44 25 +19 43
7. Fenerbahçe 26 11 7 8 46 34 +12 40
8. Göztepe 26 10 7 9 31 30 +1 37
9. Gaziantep Futbol Kulübü 26 8 8 10 36 41 -5 32
10. Yukatel Denizlispor 26 8 7 11 26 34 -8 31
11. Antalyaspor 26 7 9 10 29 43 -14 30
12. Gençlerbirliği 26 7 7 12 33 44 -11 28
13. Kasımpaşa 26 7 5 14 38 50 -12 26
14. Konyaspor 26 5 11 10 21 33 -12 26
15. Btc Turk Yeni Malatyaspor 26 6 7 13 38 40 -2 25
16. Çaykur Rizespor 26 7 4 15 26 44 -19 25
17. MKE Ankaragücü 26 5 8 13 23 45 -22 23
18. İstikbal M. Kayserispor 26 5 7 14 28 62 -34 22