FUTBOL
Spor Toto Süper Lig
K.Karabük-G.Birliği …………….Bein Sports 1 ……….13.30
Osmanlıspor-M.Başakşehir ..Bein Sports 1 ……….16.00
Gaziantepspor-Fenerbahçe ..Bein Sports 1 ……….19.00
TFF 1. Lig
Samsunspor-Boluspor ………………TRT Spor ……….13.00
Sivasspor-BŞB Gaziantep…………..TRT Avaz ……….13.00
Eskişehirspor-Ümraniye …………..TRT Spor ……….16.00
Y.Malatya-Altınordu ………………….TRT Spor ……….18.30
Spor Toto 2. Lig
Sivas Bld.-Bucaspor ……………………Kanal 58 ……….12.30
Gümüşhane-Hatay ……………………….Çay TV ……….13.00
İnegölspor-Aydınspor ………………..Kanal 16 ……….13.30
Spor Toto 3. Lig
Afjet Afyon-Orhangazi ………………….Kanal 3 ……….13.30
Yeşil Bursa-Dardanelspor……Bursaspor TV ……….13.30
İspanya Ligi
Espanyol-Osasuna ………………Bein Sports 2 ……….14.00
At.Madrid-Barcelona …………..Bein Sports 3 ……….18.15
Ath.Bilbao-Granada …………….Bein Sports 3 ……….20.30
Villarreal-Real Madrid …………Bein Sports 3 ……….22.45
İtalya Ligi
Palermo-Sampdoria…………….Bein Sports 4 ……….14.30
Lazio-Udinese ……………………..Bein Sports 4 ……….17.00
Sassuolo-Milan……………………Bein Kanal 91 ……….17.00
Inter-Roma …………………………Bein Sports 2 ……….22.45
Hollanda Ligi
AZ Alkmaar-Zwolle ………………Tivibuspor 2 ……….16.30
Feyenoord-PSV ……………………….Tivibuspor ……….16.30
Ajax-Heracles ……………………….Tivibuspor 2 ……….18.45
İngiltere Ligi
Tottenham-Stoke …………..Bein 2 / Smart 2 ……….16.30
Almanya Ligi
Ingolstadt-M'Gladbach …………Eurosport 2 ……….17.30
Schalke-Hoffenheim …………….Eurosport 2 ……….19.30
Fransa Ligi
Lyon-Metz …………………………..Bein Sports 2 ……….19.00
Marsilya-Paris SG ………………..Bein Sports 4 ……….23.00
Portekiz Ligi
Boavista-Porto…………………………Tivibuspor ……….23.15
BASKETBOL
Spor Toto Basketbol Süper Ligi
P. Karşıyaka-Fenerbahçe……..Bein Sports 3 ……….16.00
Galatasaray-G.Antep………………….NTV Spor ……….18.00
İtalya Ligi
Brescia-Avellino ……………………Tivibuspor 2 ……….14.00
İspanya Ligi
Estudiantes-Barcelona …………….Tivibuspor ……….14.30
R.Madrid-G.Canaria………………Tivibuspor 2 ……….20.30
VTB Ligi
CSKA Moskova-U.Kazan……….Tivibuspor 4 ……….16.00
NBA
LA Lakers-San Antonio……………………TV 8.5 ……….23.30
Toronto-Portland…………………………NBA TV ……….02.00
VOLEYBOL
Vestel Venus Sultanlar Ligi
Fenerbahçe-Halkbank………………NTV Spor ……….13.00
Çanakkale Bld.-Bursa BŞB. ……….NTV Spor ……….15.30