26 Mayıs 2018, Cumartesi


> Beşiktaş > Sosa'nın Şampiyonlar Ligi sözleri umut oldu

Sosa'nın Şampiyonlar Ligi sözleri umut oldu

Beşiktaş'ta takımdan ayrılmak isteyen Jose Sosa konusunda olumlu gelişmeler yaşanıyor.


07 Ağustos 2016 00:02

Sosa'nın Şampiyonlar Ligi sözleri umut oldu

Jose Sosa'nın Beşiktaş'ta devam edeceğini ilk öğrenenler, Ibiza'da tatil yapan siyah-beyazlı taraftarlar oldu. Beşiktaş formasıyla Ibiza'nın en gözde plajlarından Coton Beach'te Sosa ve eşi Carolina'ya rastlayan 3 genç Arjantinli oyuncu ile bir süre sohbet etti. Almanca ile başlayan ve ara ara Türkçede devam eden sohbet sırasında gençler Sosa'ya, ''gitmeyeceksin değil mi?'' deyince Arjantinli oyuncu eşini işaret ederek, ''sanırım'' demekle yetindi. Sosa'nın eşi Carolina'nın da karıştığı sohbet sırasında Beşiktaşlı taraftarların ısrarları ise ikna edici oldu. Sosa'nın söylediği, ''Şampiyonlar Ligini kaçırmak istemem'' sözleri ise umut oldu.

Sosa, Tamer Tuna ile çalışacak

Fikret Orman'ın verdiği izinle Ibiza'da birkaç gün kafasını dinleyen Jose Sosa, İstanbul'a döndü... Ibiza tatili öncesinde genç takım hocası Yasin Sülün ile çalışan Arjantinli oyuncu dönüşte ise Şenol Güneş'in birinci yardımcısı Taner Tuna ile çalışmaya başladı. Şenol Güneş değil Fikret Orman tarafından Avusturya kampından ayrılan Sosa için Güneş'in özel idman programı hazırladığı Arjantinli oyuncunun da bu program doğrultusunda çalışmalara başladığı bildirildi.

Sosa'nın derdi zam değil

Bu arada Orman'ın onayıyla Çebi, Sosa'nın menajeri Flavio Bilardo'ya yeni bir teklif sunmuştu. Bilardo bu teklifi Sosa ile paylaşırken, Şampiyonlar Ligi'nde oynamak isteyen Arjantinliden ise ekstra bir karşılık geldi. Sosa'nın, menajeri Bilardo aracılığıyla Çebi'ye, bir sezon daha oynamayı kabul edeceğini, zam istemediğini ama sezon sonunda Arjantin'e dönmesi için yönetimin kendisine kolaylık sağlamasını teklif etti. Sosa'nın bu teklifine Orman'ın vereceği cevap ise yeni merak konusu oldu.

Kaynak: Fotospor

Etiket: jose sosa, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor