24 Mayıs 2018, Perşembe


> Beşiktaş > Sosa'nın gideceği tarih! Yerine en iyisi gelecek

Sosa'nın gideceği tarih! Yerine en iyisi gelecek

Jose Sosa, Beşiktaş'ta kalırken hem Arjantinli oyuncunun dediği oldu, hem de Başkan Fikret Orman'ın...


11 Ağustos 2016 00:42

Sosa'nın gideceği tarih! Yerine en iyisi gelecek

Beşiktaş'ta Jose Sosa krizi tatlıya bağlandı. Arjantinli oyuncunun takımda kalması konusunda ise Başkan Fikret Orman ile Asbaşkan Ahmet Nur Çebi adeta ''iyi polis-kötü polis''i oynadı. Orman her fırsatta, ''konuşacak bir şey yok'' derken, Çebi ise her fırsatta Sosa ve eşini etkilemek için her yolu denedi. Çebi'nin özellikle, Sosa'nın eşi Carolina'ya söylediği, ''sen ile Jose benim çocuklarım, çocuklarınız da torunlarım gibi... burada en ufak bir tehlike görsem, sezsem bir dakika sizi burada tutmam'' sözlerinin etkili olduğu bildirildi. Güneş'in de Sosa'yı etkilemek için, ''bu takımın Şampiyonlar Ligi'nde olmasında önemli payın var. O müziği dinlemek takımda en fazla senin hakkın'' diyerek Arjantinli oyuncunun iknasında etkili oldu.

Jose Sosa sezon sonunda ayrılacak

Jose Sosa, Beşiktaş'ta kalırken hem Arjantinli oyuncunun dediği oldu, hem de Başkan Fikret Orman'ın... takım arkadaşlarından ve teknik direktör Şenol Güneş'ten yaşanan kriz ortamı yüzünden özür dileyerek izin alan Sosa'nın, söz aldığı için kaldığı ortaya çıktı.

Yönetimin, ''kal. Paranı yükseltelim. Sözleşmeni de uzatalım'' önerisine Sosa, ''kalırım ama sezon sonunda bana izin verin. Arjantin'e döneyim. Dönüşüm içinde bana yardımcı olun'' cevabı vermişti. Başkan'ın Sosa'nın bu sözlerinden ikna olduğu ve söz verdiği bildirildi. Gelecek yıl 33 yaşında olacak Sosa'nın yerine bu sezon sonunda en iyisi alınacak.

Kaynak: Fotospor

Etiket: sosa, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor