25 Nisan 2018, Çarşamba


> Futbol > Sosa'nın eşinden rest: Ya ben, ya Beşiktaş

Sosa'nın eşinden rest: Ya ben, ya Beşiktaş

Beşiktaş'tan ayrılmak isteyen Sosa'nın bu kararı almasındaki neden belli oldu. Kadro dışı kalan Arjantinli “Eşim, İstanbul’daki bombalama olayları ve darbe teşebbüsünden çok etkilendi. Artık Türkiye’de kalamayız” dedi.


25 Temmuz 2016 10:44

Sosa'nın eşinden rest: Ya ben, ya Beşiktaş

Beşiktaş ile ipleri koparan ve Avusturya kampını bırakıp İstanbul'a dönen Sosa'nın bu kararı almasında eşinin rol oynadığı ortaya çıktı. Teknik Direktör Şenol Güneş'in, mazeretler ortaya sürerek idmanlara çıkmaması nedeniyle kadro dışı bıraktığı Arjantinli yıldızın, takım arkadaşlarına dert yandığı ve “Eşim uzun süredir şikayetçi. İstanbul'da kalmak istemiyor" dediği öğrenildi.

Kolaylık bekliyor

Hürriyet'in haberine göre, yönetimin kendisi için her türlü fedakarlığı yaptığını ifade eden Sosa, bonservisinde indirim beklediğini ve rakamın en iyi seviyede 3 milyon Euro'ya kadar indirilmesi gerektiğini ifade ederek şunları söyledi.

'Yönetimin benim için yaptıkları ortada, onlar hep yanımda oldu. Fakat benim için istenilen bonservis ücreti yüksek. Takımın şampiyon olması için ben de büyük fedakarlıklar yaptım.'

İkna edemedim

'Yönetimden gereken yardımı yapmasını istiyorum. Bonservisimde indirim istemeye hakkım var. 3 milyon Euro makul rakam. Eşim, İstanbul'daki bombalama olaylarının ardından yaşanan darbe teşebbüsünden çok etkilendi. Kendisini ikna etmek ve burada kalmak için çok çaba sarfettim. Ama hayat arkadaşım, “Ya ben, ya da Beşiktaş. Ailen ile Beşiktaş arasında tercih yapacaksın" dedi. Bu aşamada, siyah beyazlı formayı giymem imkansız.'

Kaynak: Hürriyet

Etiket: sosa, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor