22 Haziran 2018, Cuma


> Beşiktaş > Sosa'nın eşinden moral bozucu sözler!

Sosa'nın eşinden moral bozucu sözler!

FIFA'nın tüm kurallarını çiğneyerek Beşiktaş'ın izni olmadan Milan'la görüşmeler yapan Jose Sosa'nın eşi de, "darbe" girişimini kullandı!


18 Temmuz 2016 14:36

Sosa'nın eşinden moral bozucu sözler!

Beşiktaş'ta Jose Sosa krizi her geçen gün biraz daha büyüyor. Son olarak, "ayrılmak istediğini" tekrarlayan Sosa'nın eşi Carolina Alurralde'den de insanın sinirini bozacak açıklamalar geldi.

Info BAE'ye konuşan Alurralde, "Darbe girişimi sırasında evdeydim. Onlar köprüleri kesmişti. Sorunların yaşandığı köprüye sadece 5 dakika uzakta yaşıyoruz" derken, evinin yakınlarından askeri araçlarının geçtiğini duyduğunu ve uçakların evinin tepesinde dolaştığını anlattı.

Alurralde, "Çok yüksek sesler duydum. Büyük bir belirsizlik oldu. O anlarda bizler de, Türkler de ne olduğunu anlamadık." ifadelerini kullandı.

Sosa'nın çocuklarının annesi, "Durum normale döndükten sonra, Jose idmana gitti. Orada ona neler olduğu açıklanmış. Şimdi herşey normale döndü. Ama sokaklarda hiç insan yok" diyerek ilginç sözler kullandı.

İstanbul'un kaotik bir şehir olduğunu ve her zaman çok büyük bir trafiğin olduğunu beşirten Alurralde, "Hiç kimse yok, insanlar korkuyor. İnsanlar tatil zamanını fırsat bilerek, şehirden ayrıldı. Çok endişelendim, orası benim hergün kullandığım bir yoldu" iddiasında bulundu.

 

Kaynak: FotosporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor