22 Mayıs 2018, Salı


> Beşiktaş > Sosa'nın eşi darbeyi kullandı!

Sosa'nın eşi darbeyi kullandı!

Beşiktaş'ta Jose Sosa krizi her geçen gün biraz daha büyüyor.


20 Temmuz 2016 09:43

Sosa'nın eşi darbeyi kullandı!

Son olarak, "ayrılmak istediğini" tekrarlayan Sosa'nın eşi Carolina Alurralde'den de insanın sinirini bozacak açıklamalar geldi.

Info BAE'ye konuşan Alurralde, "Darbe girişimi sırasında evdeydim. Onlar köprüleri kesmişti. Sorunların yaşandığı köprüye sadece 5 dakika uzakta yaşıyoruz" derken, Evinin yakınlarından askeri araçlarının geçtiğini duyduğunu ve uçakların evinin tepesinde dolaştığını anlattı.

Alurralde, "Çok yüksek sesler duydum. Büyük bir belirsizlik oldu. O anlarda bizler de, Türkler de ne olduğunu anlamadık." ifadelerini kullandı. Sosa'nın çocuklarının annesi, "Durum normale döndükten sonra, Jose idmana gitti. Orada ona neler olduğu ona açıklanmış. Şimdi herşey normale döndü. Ama sokaklarda hiç insan yok" diyerek ilginç sözler kullandı.

İstanbul'un kaotik bir şehir olduğunu ve her zaman çok büyük bir trafiğin olduğunu beşirten Alurralde, "Hiç kimse yok, insanlar korkuyoru. İnsanlar tatil zamanını fırsat bilerek, şehirden ayrıldı. Süper endişelendim, orası benim hergün kullandığım bir yoldu" iddiasında bulundu.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Beşiktaş, Jose SosaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor