22 Haziran 2018, Cuma


> Beşiktaş > Sosa'nın bu sözleri Beşiktaşlıların hayallerini yıkacak!

Sosa'nın bu sözleri Beşiktaşlıların hayallerini yıkacak!

Siyah-beyazlı ekibin Arjantinli oyuncusu yaptığı son açıklamayla Beşiktaş kariyerini noktaladı...


17 Temmuz 2016 17:19

Sosa'nın bu sözleri Beşiktaşlıların hayallerini yıkacak!

Jose Sosa, Beşiktaş'l ipleri kopardı... yönetimle anlaştığı iddia edilen ve idmanlara başladığı için herşeyin süt liman olduğu iddia edilen Arjantinli oyuncu tam tersi bir açıklama yaptı.

SuperDeporte'ye konuşan Sosa, "Kulübüme ayrılmak istediğimi iletti. Bazı ailevi problemlerim olduğunu anlattım. İşin gerçeği eşim İstanbul'da yaşamaktan korkuyor. Ben de kızlarım için korkuyorum. Havalimanına yapılan saldırı bizi çok etkiledi. Benim menajerim yaşanan olaydan sadece iki saat önce oradaydı. Bu bana veya aileme de olabilirdi. Biz de İstanbul'dan ayrılma kararı aldık. İki tane kızım var. Onlar benim mucizem. Ben ve eşim onları herşeye karşı korumak istiyoruz. Önceliğim ailem, futbol sonra gelir" itirafında bulundu.

Beşiktaş'ın kendisinin durumunu kabul etmediğini belirten Sosa, "Kulüple görüşmelerimiz devam ediyoruz. Ben iki tarafın da iyiliğine bir çözüm arıyorum. Zaten kulübe ve yetkililere de bunu ilettim. Çözüm için yardm istedim. Onlar beni bırakmak istemiyor ama ben de ailemden ayrı kalarak futbol oynamak istemiyorum" açıklamasını yaptı.

 

 Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor