26 Mayıs 2018, Cumartesi


> Beşiktaş > Sosa'dan kritik görüşme

Sosa'dan kritik görüşme

Jose Sosa'nın, Milan Kulübü'nün CEO'su ile görüştüğü öğrenildi.


31 Temmuz 2016 15:45

Sosa'dan kritik görüşme

Beşiktaş'tan ayrılmak isteyen Jose Sosa'nın, Milan Kulübü'nün CEO'su Galliani ile görüştüğü ortaya çıktı. Transfer için bonservis pazarlığı gündemde... İtalyan kulübünün, Arjantinli yıldız için en fazla 5 milyon Avro ödeyeceği iddia ediliyor.

Beşiktaş'ta gözler, Jose Sosa'dan gelecek habere çevrildi. Takımdan ayrılmak isteyen Arjantinli yıldızın, Milan Kulübü'nün CEO'su Galliani ile görüştüğü öğrenildi. İtalyan basınında çıkan haberlere göre Milan'ın, Sosa için verebileceği en yüksek rakamın 5 milyon Avro olduğu iddia ediliyor.

Sosa'nın yeniden Beşiktaş yönetimiyle masaya oturarak, orta bir yol bulmaya çalışacağı belirtildi. Arjantinli yıldız için 8 milyon Avro bonservis bedeli belirleyen siyah-beyazlıların, Milan'ın teklifini 1 milyon daha arttırması durumunda, indirime giderek, oyuncuyu 6 milyon avroya satabileceği konuşuluyor.

Kadrodışı bırakıldığı için çalışmalarını A2 takımıyla sürdürecek Sosa'nın, Milan'ı ikna edememesi durumunda, kariyerine Beşiktaş'ta devam edeceği gelen bilgiler arasında...

Etiket: Beşiktaş, Jose SosaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor