27 Nisan 2018, Cuma


> Beşiktaş > Sosa ve Atiba'nın yerine iki dünya yıldızı

Sosa ve Atiba'nın yerine iki dünya yıldızı

Beşiktaş yönetimi takımdan gitmek isteyen Jose Sosa ve Atiba'nın yerlerini doldurmak için harekete geçti.


10 Temmuz 2016 00:45

Sosa ve Atiba'nın yerine iki dünya yıldızı

Beşiktaş'ta sürpriz gelişmeler yaşanıyor... yönetim sezon açılışına gelmeyen ve Cumartesi günü tesislerde olmasına rağmen idmana çıkmayan Jose Sosa ile İngiltere'ye gitmek için Başkan Fikret Orman'dan izin isteyen Atiba'nın boşluğunu doldurmak için kolları sıvadı.

Sosa'nın yerine Cabella, Atiba'nın yerine de Lucas Leiva'yı transfer etmek isteyen Beşiktaş yönetimi adına Umut Güner, iki oyuncunun da Türkiye haklarını elinde bulunduran menajer Ali Sapan'la bir araya geldi. Sapan, Cabella için Marsilya'nın elinde 8 milyon Euro'luk satın alma bedeli olduğunu açıkladı. Marsilya'nın bu rakamı düşürmeye çalıştığını bunun kendileri için bir şans olduğundan bahsetti. Sapan, Leiva'nın ise düzenli olarak forma giymek istediğini bu yüzden geçen sezonda da evet dediği Beşiktaş'a bu kez gelme konusunda sorun çıkarmayacağını iletti.

Sapan bu iki oyuncunun dışında Güner'e, 10 numara mevkisi için Sao Paulo'dan Ganso, Santos'tan Lucas Lima, ön libero içinse Kuban'dan Kabore, Real Madrid'den Lucas Silva, Sao Paulo'dan Wellington gibi isimleri de teklif etti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Cabella, leiva, beşiktaş, sosa, atibaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor