27 Mayıs 2018, Pazar


> Fenerbahçe > Sosa hülle yoluyla Fenerbahçe'ye

Sosa hülle yoluyla Fenerbahçe'ye

Yana döne 10 numara arayan Fenerbahçe'nin, Beşiktaş'ın kadro dışı bıraktığı Jose Sosa'ya teklif yapacağı iddia edildi.


24 Temmuz 2016 01:17

Sosa hülle yoluyla Fenerbahçe'ye

Jose Sosa, Beşiktaş tarafından kadro dışı bırakıldı... Fenerbahçe ise yana döne 10 numara arıyor. Fenerbahçe'nin taraftar sitelerinde yapılan "Sosa, Fenerbahçe'de başarılı olur mu?" anketleri ise kafaları karıştırmış durumda.

Sosa'nın devre arasında River Plate'den kapısından dönmesiyle ilgili Mayıs ayında bir iddia ortaya atılmıştı. İddiaya göre River Plate, Beşiktaş'a 5 milyon euro'yu ödeyebileceklerini iletmişti. Beşiktaş ise bu teklifi kabul edip sözleşmesine, "Türkiye'den 3 yıl içinde bir takıma gitmemek şartıyla 5 milyon euro getirirse serbest kalabilirsin" maddesi koydurmak istemişti. Arjantin ekibi ise bu madde çıkmazsa Sosa'yı almayacağını iletmişti.

Çebi bir araştırma yapmış ve Fenerbahçe'nin River Plate ile anlaştığı ve Sosa'yı River Plate'den 7 milyon euro karşılığında alma konusunda bir prensip anlaşması bile yaptığı bilgisine ulaşmıştı. İtalyan gazeteci Fabi Ravezzani de, yaptığı açıklamada, "Milan, Sosa'yı istemiyor. Sosa menajeri tarafından önerildi" iddiasını gündeme getirmişti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Fenerbahçe, Jose SosaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor