23 Mayıs 2018, Çarşamba


> Galatasaray > Sneijder'in yerine Yunus Mallı gelecek

Sneijder'in yerine Yunus Mallı gelecek

EURO 2016 sonrası Galatasaray'ın başına geçmeye hazırlanan Fatih Terim'in Sneijder'in yerine takıma katmak istediği isim Yunus Mallı olacak.


22 Haziran 2016 08:20

Sneijder'in yerine Yunus Mallı gelecek

Başkan Dursun Özbek basının karşısına çıktı, "Bundan sonra futbolun patronu Alp Yalman, sorularınızı ona sorun" dedi. Fakat kendisi elini bir türlü futboldan çekmedi. Alp Yalman, Almanya'ya gitti Thomas Schaaf ile anlaştı. Bundesliga'da oynayan birkaç gurbetçi ve birkaç da yabancı oyuncuyla görüştü. İstanbul'a döndüğünde ise Mehmet Özbek'le bir görüşme yaptı ve "bundan sonra transfere karışma" dedi.

Fakat Mehmet Özbek elini transferden çekmediği gibi Başkan Dursun Özbek de, futboldan elini çekmedi. Fatih Terim'e milli takımı bırakmasından sonra, "gel futbolun tamamının patronu ol" demeye hazırlanan Özbek, ayrıca Wesley Sneijder'in menajeriyle de görüşerek Yalman'a "ben elimi çekmedim" mesajı verdi. Terim'in Florya'dan tek sorumlu olarak Galatasaray'ın başına geçmesi durumunda Alp Yalman'ın görevinden ayrılacağı ise camiada konuşulanlar arasında.

Sneijder'in gönderilmesi takımın Terim'e hazırlanması mı?

Galatasaray yönetimi takımı Fatih Terim'e hazırlamaya başladı... ilk isimse Terim'in daha geldiği ilk gün bile istemediği Wesley Sneijder! Tecrübeli teknik adamın daha kompakt 10 numara olmadan oynatmak istediği futbolda Hollandalı oyuncuya yer olmadığı için sarı-kırmızılı yönetim adına Başkan Dursun Öznek, Sneijder'in menajeri Guido Albers'e "sözleşmesinde yazan 7.5 milyon Euro'yu getirsin gitsin" dedi.

Sneijder'in yerine Yunus Mallı

Terim'in Sneijder'in yerine takıma katmak istediği isimse Hakan Çalhanoğlu olamayacağı için Yunus Mallı... Thomas Schaaf ile görüşmek için Almanya'ya giden ve burada Yunus'un menajerliğini yapan babası İlhan Mallı ile de bir araya gelen Yalman, genç oyuncuya sarı-kırmızılı formayı giydirmek istediklerini söyledi. İlhan Mallı oğlunun Mainz ile sözleşme yenilediğini ve kolay kolay bırakmayacağını söyledi. Yalman ise, Yunus evet derse Main'ı ikna etme konusunda silahları olduğuu belirterek söz de aldı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: fatih terim, yunus mallı, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor