25 Nisan 2018, Çarşamba


> Futbol > Sneijder, Donk'u fırçaladı!

Sneijder, Donk'u fırçaladı!

Sneijder, Melo’nun boşluğunu doldurmak için devre arasında transfer edilen ancak bekleneni veremeyen Hollandalı’ya, “Kendine ve yaşantına dikkat et. G.Saraylılar senden daha iyisini bekliyor. Avrupa için kupayı kazanmak zorundayız” diye çıkıştı.


19 Nisan 2016 11:22

Sneijder, Donk'u fırçaladı!

10 numara fırça! Kötü bir sezon geçiren Galatasaray’da hiç kuşku yok ki, en büyük hayal kırıklıklarının başında Ryan Donk geliyor. Yönetimin Felipe Melo’nun boşluğunu doldurması adına 2.5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Kasımpaşa’dan büyük umutlar ile kadrosuna kattığı Donk, 18 maçlık performansı ile sınıfta kaldı. Ryan Donk’un düşüşü ve kötü oyunu eleştirildi. Ancak Florya’da tepki çeken bir başka yönü olduğu da ortaya çıktı. Beklenen katkıyı sağlayamayan Hollandalı oyuncunun gece hayatı ve rahat tavırları huzursuzluk yarattı.

RiZE MAÇINDA CEZALI

Tarihinin en kötü sezonlarından birini yaşayan Galatasaray’da, Donk’un özel hayatına dikkat etmemesi ve gece gezmelerinde sık sık görülmesi Florya’da sıkça konuşuluyordu. Futbolundaki düşüşü süren Ryan Donk’a en önemli ve sert uyarıyı G.Saray ikinci kaptanı Wesley Sneijder yaptı. Yöneticilerin de kulağına giden Donk’un özensiz yaşamı üzerine Sneijder, vatandaşı olan Hollandalı futbolcu ile görüştü. Donk’u sert bir dille uyaran Sneijder, “Kendine ve yaşantına dikkat et. Galatasaray kritik bir süreçten geçiyor. Mutlaka ve mutlaka Avrupa’ya katılım hakkını almak ve Türkiye Kupası’nı da kazanmak zorundayız. Böyle bir şeyi bir daha duymayacağım. Yaşantına dikkat et. Galatasaraylılar senden daha iyisini bekliyor” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Hürriyet

Etiket: Sneijder, Melo, DonkHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor