23 Nisan 2018, Pazartesi


> Futbol > Slaven Bilic'ten Fenerbahçe açıklaması

Slaven Bilic'ten Fenerbahçe açıklaması

West Ham United Menajeri Slaven Bilic, West Bromwich ile oynayacakları Premier Lig maçı öncesi basının toplantısına konuştu. Toplantının başında, sezon sonunda Fenerbahçe'ye transfer olup olmayacağıyla ilgili gelen soruya, "Böyle bir şey yok. Çünkü, Premier Lig her menajerin çalışmak, olmak isteyeceği yerdir." cevabını verdi. West Ham'ın önümüzdeki sezon Olimpiyat Stadı'na taşınması ile ilgili olarak Bilic, "Çok heyecan verici. Orada olmak istiyorum. Bu adım, kulübün ileri gittiğini gösteriyor. Gerçekten çok güzel olacak. Önümüzdeki sezonu şimdiden heyecanla bekliyorum." yorumunu yaptı. Slaven Bilic, West Bromwich Albion Menajeri Tony Pulis'i överek, "Uzun süredir, dünyanın en zor liginde çalışıyor. Onun harika işler başardığını düşünüyorum." diyerek sözlerini noktaladı.


30 Nisan 2016 12:23

Slaven Bilic'ten Fenerbahçe açıklaması

West Ham United Menajeri Slaven Bilic, West Bromwich ile oynayacakları Premier Lig maçı öncesi basının toplantısına konuştu.

Toplantının başında, sezon sonunda Fenerbahçe'ye transfer olup olmayacağıyla ilgili gelen soruya, "Böyle bir şey yok. Çünkü, Premier Lig her menajerin çalışmak, olmak isteyeceği yerdir." cevabını verdi.

West Ham'ın önümüzdeki sezon Olimpiyat Stadı'na taşınması ile ilgili olarak Bilic, "Çok heyecan verici. Orada olmak istiyorum. Bu adım, kulübün ileri gittiğini gösteriyor. Gerçekten çok güzel olacak. Önümüzdeki sezonu şimdiden heyecanla bekliyorum." yorumunu yaptı.

Slaven Bilic, West Bromwich Albion Menajeri Tony Pulis'i överek, "Uzun süredir, dünyanın en zor liginde çalışıyor. Onun harika işler başardığını düşünüyorum." diyerek sözlerini noktaladı.

Etiket: bilic, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor