27 Mayıs 2018, Pazar


> Fenerbahçe > Skrtel Fenerbahçe'ye geldiği için pişman mı?

Skrtel Fenerbahçe'ye geldiği için pişman mı?

F.Bahçe'nin Slovak stoperi Martin Skrtel, Cuma gecesi yaşanan "darbe" girişimi sonrasında açıklamalar yaptı


18 Temmuz 2016 12:02

Skrtel Fenerbahçe'ye geldiği için pişman mı?

F.Bahçe'nin Slovak oyuncusu Martin Skrtel, Cuma gecesi yaşanan "darbe" girişiminden oldukça etkilendi. Ülkesinde Aktualne'ye konuşan Skrtel, "Neyse ki olayların içinde değildim. Ben de herşeyi Slovakya'da olan sizler gibi evde televizyondan öğrendim" itirafında bulundu.

Skrtel, "İstanbul'a gittiğin için pişman mısın?" sorusuna ise, "Yalan söylemek istemem, olayları izleyince ve kafamdan hata yapmışım diye geçirdim. Burada ailem yok. Eğer olsalardı, daha farklı ve yoğun duygulara yaşayabilirdim" ititafında bulundu.

Skrtel yaşanan bu olaylara rağmen ailesini İstanbul'a getireceğini açıklarken, "şu anda otelde kalıyorum. Bu durumda bunun olma ihtimali yok. Fakat ev tuttuğum zaman ailemi de buraya getireceğim" diyerek F.Bahçeli taraftarların yüreklerine su serpti.

Cuma gecesi ve Cumartesi günü yüzlerce telefon aldığını belirten Slovak oyuncu, "Bir odada oturup yaşananları tiyatro izler gibi izlmek hiç de hoş bir durum değil" dedi.

Kulübün kendisine bir şoför tahsis ettiğini ve bu kişinin kendisini nerelere götürmesi gerektiğini çok iyi bildiğini söyleyen Skrtel, "İstanbul'u gezmek için zamanım olmadı. Ama ailem geldiğinde İstanbul'u keşfe çıkarız. Tabii ki dikkatli olarak" diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Aktualne

Etiket: Martimn Skrtel, FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor