18 Ocak 2019, Cuma


> Beşiktaş > ''Siz karışmayın! Kim olsa aynı olaylar çıkacaktı!''

''Siz karışmayın! Kim olsa aynı olaylar çıkacaktı!''

Ahmet Nur Çebi, Fenerbahçeli yöneticilerin söylediği sözleri başkan Fikret Orman ile paylaştı.


23 Nisan 2018 08:38

''Siz karışmayın! Kim olsa aynı olaylar çıkacaktı!''

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şenol Güneş’i hastaneye ziyarete gittiğinde, “bu Fenerbahçe’nin iç işiymiş. Bizi ilgilendirmez'' açıklaması yapmıştı… Orman’ın açıklamalarının sırrı ise Saracoğlu’nda ortaya çıktı. Ahmet Nur Çebi takımla beraber Metin Albayrak ve Ahmet Ürkmezgil’le 2.5 saat bekledi. Bu sırada Aykut Kocaman dışında bazı Fenerbahçeli yöneticilerde soyunma odasına indi.

Çebi’nin, “ne oluyor böyle?” sözlerine, “karışmayın abi siz. Bu bizim iç işimiz. Ne olduğunu ortaya çıkaracağız. Burada büyük bir kumpas var. Bir provakasyon var. Sizinle alakası yok. Kim olsa bu gece aynı olaylar çıkacaktı” cevabını aldı. Çebi, Fenerbahçeli yöneticilerin bu sözlerini Orman’la paylaştı.

FENERONLINE’IN İNTİKAM MESAJI DA SORUŞTURMA ALTINDA

Beşiktaş derbisinde yaşananlar ilgili Fenerbahçe yönetimi ve devletin üst kademesi “kumpas” iddiası üzerinde duruyor… savcılık ise sosyal medya üzerinden de çalışmalarına devam ediyor.

233 bin takipçisi olan Feneronline isimli sosyal medya hesabından maçtan bir gün önce atılan; “yarın Beşiktaş karşısına kupa finali için değil, intikam için çıkacağız. O Vodafone Arena’da yapılanların hesabını soracağız. Kupa finali zaten gelir. Önce kapanması gereken hesabı kapatacağız. Takıma güvenin” mesajı için de soruşturma başlatıldı.

F.BAHÇE CEZA ALIRSA TARAFTARA ÖDETECEK

Olaylı Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin yankıları devam ediyor… olayın provakasyon ve kumpas olduğunu iddia eden Fenerbahçe camiası buna rağmen bir ceza almaları durumunda olayı mahkemeye taşıyacak. Yaşanacak tüm mali zararın karşılanması için olay çıkaran taraftarlar aleyhine suç duyurusunda bulunulacak.

Kaynak: Fotospor

Etiket: fenerbahçe, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın