20 Mayıs 2018, Pazar


> Galatasaray > Sinisa Mihajlovic'i Galatasaray'a gelmesi için Mancini ikna etti

Sinisa Mihajlovic'i Galatasaray'a gelmesi için Mancini ikna etti

Galatasaray'da teknik direktörlük için adı en son gündeme gelen Sinisa Mihajlovic konusunda Mancini'nin de devreye girdiği ortaya çıktı.


18 Mayıs 2016 02:15

Sinisa Mihajlovic'i Galatasaray'a gelmesi için Mancini ikna etti

Sinisa Mihajlovic'in yaklaşık 15 gün önce Galatasaray'a hayır dedikten sonra birkaç önce sarı-kırmızılı ekibe haber göndererek görüşmeye hazır olduğunu iletmesinin arkasında Roberto Mancini'nin yattığı ortaya çıktı. Inter'de Mancini'nin yardımcılığı ile teknik direktörlük kariyerine başlayan Mihajlovic'in İtalyan teknik adamla yaptığı görüşmeden sonra Cenk Ergün'e haber gönderdiği bildirildi.

Mihajlovic'in adını ön plana çıkaran bir başka özellik ise zamanının en büyük futbolcularından birisi olması ve çalıştığı futbolcuları her zaman en üst seviyeye çıkarması. Dünyanın en iyi futbolcularından birisi olarak gösterilen Zlatan Ibrahimovic'in frikiklerde de en üst seviyeye çıkmasında Mihajlovic'in payı herkes tarafından biliniyor.

Diğer adaylar reddetti

Galatasaray'da diğer adaylardan ise sonuç alınamadı. İki kez görüşülen Favre ikna edilemedi. 3 kez görüşülen Lucescu'nun istediği transfer bütçesi çok geldi. Sampaoli'nin ise istediği ücret fazla bulundu.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Sinisa Mihajlovic, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor