24 Mayıs 2018, Perşembe


> Galatasaray > Sinisa Mihajlovic, Galatasaray'ın başına mı geçecek?

Sinisa Mihajlovic, Galatasaray'ın başına mı geçecek?

Galatasaray'da teknik direktör arayışları tam gaz devam ederken geçen hafta içinde İtalya'ya giden Cenk Ergün, Sinisa Mihajlovic'e 2 yıllık teklif sundu.


12 Mayıs 2016 00:34

Sinisa Mihajlovic, Galatasaray'ın başına mı geçecek?

Galatasaray'da yeni teknik direktörü belirleme çalışmaları tam gaz devam ederken yeni teknik direktör kararı da Türkiye Kupası finali sonrasına kaldı. Teknik direktörün belirlenmesi aşamasında Jorge Sampaoli ile Abdullah Avcı arasında gidip gelen yönetim Fenerbahçe ile oynanacak finalden çıkacak sonuca göre seçimini yapacak. Süper Lig'de 5'incilik yarışında geride kalan sarı-kırmızılılarda yeni teknik direktörü belirleyecek isimlerse Mehmet Özbek ile Cenk Ergün. Ergün, Sampaoli ile sürekli dirsek temasında. Özbek ise Avcı ile görüş alışverişinde.

Mihajlovic, Galatasaray'ı reddetti

Galatasaray'da teknik direktör arayışları tam gaz devam ederken geçen hafta içinde İtalya'ya giden Cenk Ergün'ün burada Sinisa Mihajlovic ile bir araya geldiği bildirildi. Fenerbahçe'nin Vitor Pereira'dan önce takımın başına getirmek istediği Sırp teknik adam Milan'ı tercih etmiş fakat alınan kötü sonuçların ardından görevine son verilmişti. Ergün'ün Mihajlovic'e 2 yıllık teklif yaptığı fakat Sırp teknik adamın bu teklife olumlu cevap vermediği gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Sinisa MihajlovicHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor