23 Nisan 2018, Pazartesi


> Beşiktaş > Sihirbazlık bunun neresinde?

Sihirbazlık bunun neresinde?

Sürekli olarak transferlerde ''nokta atışı'' yaptığı yorumları yapılan Beşiktaş'ta bu sene kadroya katılan isimler tartışma konusu oldu.


25 Nisan 2016 08:36

Sihirbazlık bunun neresinde?

Sürekli olarak transferlerde ''nokta atışı'' yaptığı yorumları yapılan Beşiktaş'ta bu sene kadroya katılan isimler tartışma konusu oldu. Adı ''transfer sihirbazı''na çıkan Erdal Torunoğulları'ndan taraftarın gelecek sene için beklentileri büyük. Ancak Beşiktaş'ta bu sene yapılan Rhodolfo, Gomez ve Quaresma transferleri dışındaki bütün transferler tartışma konusu oldu.

Andreas Beck: Sezon başından beri hücum yönünün olmaması sebebiyle eleştirildi. Ancak son maçlarda defansif anlamda da birçok hata yaptı. Akhisar maçında cezası nedeniyle oynayamadı.

Denis Boyko: Devre arasında kaleci sorununu bitirmesi için alındı. Ancak son maçlarda Şenol Güneş, kendisini 18'e bile almadı. Tolga'nın yaptığı hatalar Beşiktaş taraftarını kahretti.

Alexis: Ersan'ın gitmesiyle transfer edildi. Yaptığı hatalarla Akhisar maçına damga vurdu. Daha önceki maçlarda da hatalar yapan Alexis bir ara formasını Necip'e bıraktı.

Marcelo: Devre arasında kadroya katılan Marcelo bekleneni veremedi. Gelecek sene takımda tutulması düşünülmüyor.

Dusko Tosic: Bedava olarak kadroya katıldı. Ancak performansı hayal kırıklığı yarattı. Sol bekte formasını İsmail'e kaptırdı.

Bu transferlerin dışında yapılan Mario Gomez attığı gollerle yüzleri güldürürken, Rhodolfo sakatlanmadan önce zaman zaman ''ağır'' olduğu için eleştirilmiş, yine Quaresma'da sezon başında ''disiplinsiz'' tavırları nedeniyle tepki almıştı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: erdal torunoğulları, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor