25 Mayıs 2018, Cuma


> Futbol > Sigthorsson & Jong bir telefonla Aslan oldu

Sigthorsson & Jong bir telefonla Aslan oldu

Terörü bahane edip kaçanlara inat, örnek bir tavır.


02 Eylül 2016 10:27

Sigthorsson & Jong bir telefonla Aslan oldu

İzlandalı yıldızı Sigthorsson ve Hollandalı Nigel de Yong bir telefonla uçağa atlayıp, İstanbul'a geldiler. Görüşmeleri yapıp, imzayı attılar. Şimdiden gönülleri fethettiler.

Beşiktaş'tan ayrılmak için Türkiye'yi karalayan açıklamalar yapan Gomez ve Sosa'ya G.Saray'ın yeni starları ders verdi. İki yıldız da aldıkları teklifler karşısında hiç tereddüt etmedi. Ne terörü ne de ülkemizde yapılmaya çalışılan hain darbe teşebbüsünü gündeme getirdi. Teröre karşı örnek bir tavır sergileyen Nigel de Jong ve Sigthorsson şimdiden Sarı-Kırmızılı camianın gönlünde taht kurdu.

REFERANS OLARAK GS İSMİ YETTİ

Bir çok oyuncu Türkiye'den teklif aldığında tanıdığı herkesi arayıp, bilgi toplamaya çalışırken Sigthorsson ve Nigel de Jong, telefon alır almaz İstanbul'un yolunu tuttu. Menajerleriyle birlikte hemen Türkiye'ye gelen oyuncular yaptıkları görüşmelerin ardından anlaşma sağlanınca, imzayı attılar. Yöneticiler iki oyuncuya da Türkiye'ye ve G.Saray'a duydukları güvenden dolayı teşekkür edip, memnuniyetlerini dile getirdiler.

DENAYER DE SABAHA KADAR BEKLEDİ

G.Saray'da geçen sezon oynayan Denayer de yeniden Türkiye'ye dönmek için müthiş bir çaba gösterdi. Belçikalı oyuncu sabah saat 05.45'e kadar havaalanında Türkiye'ye uçmak için bekledi. Bu sırada G.Saraylı yöneticilerle M.City arasında yapılan görüşmelerin olumlu sonuçlanmaması üzerine geri dönmek durumunda kaldı. City'nin, Denayer'i Sunderland'a göndermesiyle istemeye istemeye Ada'da kaldı.

Kaynak: AkşamHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor