20 Ekim 2018, Cumartesi


> Fenerbahçe > Sessiz ve gergin bekleyişte 13'üncü gün!

Sessiz ve gergin bekleyişte 13'üncü gün!

Fenerbahçe “sessiz ve gergin” geçen 13 günün ardından Sivasspor’la sezon finaline çıkıyor…


18 Kasım 2017 00:39

Sessiz ve gergin bekleyişte 13'üncü gün!

“Ölüm, kalım” maçı öncesinde Aykut Kocaman’ın söylediği, “gereğini yapacağım” sözüyle başlayan süreçte yaşananlar, açık açık olmasa da dostlara söylenen sözler kafaları kazana çevirdi.

Aziz Yıldırım topa girmedi!

Başkan, Kocaman, Salı günü idmana çıkana kadar kendisiyle sadece 10 saniye konuştu. Sadece Volkan Demirel’i aradı. “Hocanıza sahip çıkın” dedi. 13 gün süresince Samandıra’ya bir kez bile gelmedi. Beklenen efsane toplantılarından hiçbirisini yapmadı.

Aykut Kocaman her şeyi flu bıraktı!

‘Gereğini yapacağım’ dedi. Dedi de, ne yaptı? İstifa etmedi, kimseyi kadro dışı bırakmadı, hiçbir futbolcuya para cezası verilmedi. Bombayı ise kaybedilen puanlar için “şanssızlıktı” deyince patlattı.

Volkan Demirel, Mehmet Topal ve kaptanlar!

Aziz Yıldırım kendisine “hocanıza sahip çıkın” diyene kadar konuya el atmadı. Mehmet Topal ise muhattap bile olmadı. Hasan Ali, van Persie ile beraber Kocaman’a bizi bırakma” diyen iki isim oldu.

Valbuena’nın kaptanlığı!

GPS olmadan henüz Samandıra’nın yerini bulamayan, Türkçe bilen yardımcısı olmasa marketten alış veriş yapamayan Valbuena’ya kaptanlık verilmesi başta Josef ve Ozan olmak üzere pek çok oyuncuyu kırdı.

Ali Yıldırım faktörü!

Fenerbahçe’de “abi” hiç olmadı. Hep Aziz Yıldırım’ın “baba”lığı konuşulurdu. Baba severdi de, döverdi di… ama bu süreçte Ali Yıldırım “abi” olarak devreye girdi. Kocaman’a “aman” dedi. Futbolculara “canınızı yakarım” dedi. Adeta “Abdürrahim Albayrak” olmaya soyundu. Ne kadar başarılı ve etkili olduğu ise oldukça tartışma götürecek cinsten.

van Persie efsanesi!

Kocaman geldi. “En iyisi” dedi. Ama hayal kırıklığına uğradı. Kendisini ilk arayan isim olunca, “dönüyor galiba” dedi. Hatta Ali Yıldırım, “patlayacak” bile dedi. van Persie de yüz bulunca, “sözleşme verin bari” dedi. Yıldırım ise, “sağlıklı spor yapmaya geliyor” dediği van Persie’nin sözleşme istemesine kibarca, “saygılar” cevabı verdi. O cevap kendisine ulaşınca van Persie de, “bana müsade o zaman” deyip yeniden sakatlandı.

Bir de transfer süreci!

Böyle zamanlarda Fenerbahçe yönetimi en ufak bir transfer haberini “ağır ithamlarla” yalanlardı. Şimdi ise Fenerbahçe’ye bir Messi’nin gelmediği kaldı. Ama yönetim sessiz. Çünkü işine geliyor. Taraftarın aklı “gereğini yapacağım”dan çoktan “kim gelecek?”e kaydı bile. Ama herkes biliyor ki, aynı puan farkıyla devre arasına girilirse gelen olmayacak ama giden çok olacak.

Kaynak: Fotospor

Etiket: FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor