16 Ekim 2018, Salı


> Fenerbahçe > Sessiz ve gergin...

Sessiz ve gergin...

Pazar günü Sivasspor’u konuk edecek Fenerbahçe’de gergin bir bekleyiş var…


17 Kasım 2017 00:15

Sessiz ve gergin...

Alınacak kötü bir sonuç Aykut Kocaman için geri dönülmez bir süreci başlatabilir. Kulüpte ise tam bir sessizlik hali hakim. Ne futbolcular çıkıp, “hocamızın arkasındayız” diyor. Ne Kocaman, “istifa yok. Sonuna kadar görevimin başındayım” diyor. Ali Yıldırım’ın ilk gün yaptığı açıklamadan sonra Aziz Yıldırım’ın pek çok konuşması oldu ama Başkan da hiçbirisinde net olarak, “Kocaman’la sonuna kadar devam edeceğiz” ifadelerini kullanmadı.

Herkesin büyük bir heyecanla beklediği toplantılar da Fenerbahçe’de yapılmadı. Ne Aykut Kocaman takımı toplayıp, “artık kendimize gelmeliyiz ” demedi. Başkan Yıldırım ise bugüne kadar sessizliğini korudu. Beklentiler gerçekleşirse, Samandıra’da herkesi toplayacak ve bir konuşma yapacak.

Kocaman’ın kaderinin pamuk ipliğine bağlı olduğunu ise fenerbahce.org kanıtlıyor. Her fırsatta doğru olsa bile beğenmediği her haberi “yalanlayan” hatta “cehennem donana” kadar diyecek kadar ileri gidebilen resmi yayın organı sessiz. Ortaya atılan hiçbir teknik adam haberi tekzip bile edilmiyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor