19 Haziran 2018, Salı


> Spor Magazin > Survivor'dan elenen kim oldu?

Survivor'dan elenen kim oldu?

Reytingleri alt üst eden Survivor yarışmasında Acun Ilıcalı acil durum konseyini toplayarak, bir yarışmacının adadan tamamen gittiğini açıklıyor. Survivor'dan kimin gideceği belli oldu. İşte Survivor'dan elenen isim...


18 Şubat 2017 00:36

Survivor'dan elenen kim oldu?

Survivor 2017'de ayrılık yaşanıyor. Acun Ilıcalı acil durum konseyini toplayarak bir yarışmacının Survivor macerasına veda ettiğini söylüyor. Survivor 2017'ye Eser West veda etti, sebebi ise açlığa dayanamaması oldu. Doktor Metin Kuş ile de görüşen Eser West açlıkla sinirsel olarak baş edemedi. Survivor'un yeni bölümünde Eser West arkadaşlarına veda edecek.

Ünlü sunucunun bu açıklamasının ardından akıllara iki isim geldi. Biri sakatlığından dolayı Serhat; diğeri ise açlıktan ve yaptığı tartışmalı hareketlerden dolayı birçok kez uyarı alan Eser…

SURVİVOR'DA  BU HAFTA KİM ELENDİ?

Gönüllüler Takımından beş aday SMS oylamsına çıktı. Erdi, Sadin, Yiğit, Gökhan ve Elif arasında yapılan SMS oylaması sonucunda en düşük oyu alarak yarışmaya veda eden isim Yiğit oldu.

YİĞİT KONSEYİN ARDINDAN İLK KEZ KONUŞTU!

Benim elenmemdeki en büyük etken Volkan. Çünkü Erdi ve Eser hakkında, ben bu adamlarla yapamam diyip, daha sonra onlarla beraber kulis yaptıktan sonra benim ismim potaya çıktı. En büyük etkenlerden birisi Volkan. Volkan benim adımı vererek performansımın düşük olduğunu söyledi.

Erdi hiçbir şey yapmayan bir insan. Sadin'in de performans olarak yavaş kaldığını düşünüyorum. Volkan umarım yaptığı kulisten pişman olmaz. Finale bazı isimlerin kalmasını isterim. Gökhan, Ogeday ve Elif'in finale gitmesini gönülden isterim.

ACUN ILICALI AÇIKLADI: ARTIK DOKUNULMAZLIK OYUNLARINDA...

Oyunlarla ilgili bir yenilik var. Dokunulmazlık oyunları çok kritik oldukları için. Kaybeden takımdan bir kişinin gitme ihtimali çok yüksek olduğu için bundan sonra dokunulmazlık oyunları üçüncü tura kaldığı zaman en iyiler oynayacak ama üç değil beş olan kazanacak. Oyun eğer 1-1'e geldiyse.

SURVİVOR 2017 hangi günler yayınlanıyor?

Survivor 2017 reytinglere doymuyor. Peki, SURVİVOR 2017 hangi günler yayınlanıyor? vatandaşlar bu sorunun cevabını merak ediyor. Survivor 2017'nin haftada 3 gün yayınlanacağı açıklandı. Survivor 2017'nin cumartesi, pazar, pazartesi ve salı saat 20.00'de izleyicileriyle buluşacak.

Etiket: survivor, acun ılıcalıHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor