25 Eylül 2018, Salı


> Milli Takım > Serdar Gürler'den Lucescu'ya ağır sözler

Serdar Gürler'den Lucescu'ya ağır sözler

Osmanlıspor'un deneyimli oyuncusu Serdar Gürler, Radyospor'da yayınlanan Maç Merkezi programında Salim Manav ve Tolga Kuru'ya konuştu.


06 Kasım 2017 16:06

Serdar Gürler'den Lucescu'ya ağır sözler

1-1 sona eren Fenerbahçe maçı hakkında açıklamalarda bulunan Serdar, A Milli Takım Teknik Direktörü Lucescu için de çarpıcı ifadeler kullandı.

"Gol dışında Fenerbahçe'ye sadece bir pozisyon verdik, onda da Hakan Arıkan(Ağabey)  başarılı oldu. Oyunun hakimi bizdik. Umar ve Numan Çürüksu'nun kaçırıdığı pozisyon var. Biz çok gol kaçırdık. Fenerbahçe'den 1 puan almak iyidir ama alamadığımız 3 puana üzülüyoruz"

'İçim yanıyor!'

"Bu sezon çok şükür bireysel anlamda iyi durumdayım. 3 gol ile 5 asist ile geçen sezonki performansımı devam ettiriyorum. Fakat bunun değerinin olması için takımla birlikte olması lazım. A Milli Takım'da olmama durumum takımdan dolayı olabilir, bireysel olarak performansa bakılırsa Milli takımı hak ettiğimi düşünüyorum. Bireysel olarak bence 10 maçta; 3 gol ile 5 asist iyi. Hak ettiğimi düşünüyorum. İstatistik olarak çok iyi. Her iki maçta gol ya da asist katkım var. Lucescu henüz bizi izlemedi. Sadece 3 büyük takımları izledi. Hiç Anadolu takımlarını izlediğini görmedim. Takip etmiyordur ama içim yanıyor Milli takıma gidemediğim için"

"Takımımızın Fenerbahçe karşılaşmasında ilk kez bu kadar özgüvenli agresif olduğunu gördüm. Fenerbahçe maçında çok iyi performans sergileyemedim bunun sebebi bence aşırı motive olmam oldu. Psikolojik olarak bu 1 puan çok iyi oldu"Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor