22 Mayıs 2018, Salı


> Beşiktaş > Serdar Aziz koşar adım Beşiktaş'a

Serdar Aziz koşar adım Beşiktaş'a

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile Bursaspor Başkanı Ali Ay geçen hafta sonunda bir görüşme yapmıştı.


11 Haziran 2016 01:01

Serdar Aziz koşar adım Beşiktaş'a

Bu görüşmede Orman ile Ay rakam konuşmamıştı. Fakat Bursaspor'dan ayrılmaya karar veren Serdar Aziz, Şenol Güneş yüzünden siyah-beyazlı formayı giymek istediğini Başkan Ay'a iletince "su" yolunu buldu.

Önceki akşam Ay, bu kez İstanbul'da Ahmet Nur Çebi ile bir araya geldi. Çebi, Serdar için 3.5 milyon euro'nun üzerine çıkmalarının imkansız olduğunu söyledi. Alexis, Tosic, Pektemek, Milosevic, Franco ve Ömer'i takasta kullanabilileceklerini iletti.

Başkan Ay ise bu dakikadan sonra Serdar'dan çokta verim alamayacaklarını bu yüzden orta bir yol bularak yeşil-beyazlı camiaya büyük hizmetleri bulunun oyuncusunun Beşiktaş forması giymesini istediğini söyledi.

Franco'yu kabul edebileceklerini ama diğer isimler yerine Aras veya Beck'ten birisini bonservisi ile veya Kerim'i kiralık olarak istediklerini söyledi. Aras ve Kerim'e sıcak bakmayan Çebi yine de konuyu Başkan Fikret Orman'a açma sözü verdi. Ayrıca Gökhan Gönül'ü transfer etmeleri durumunda Beck konusunun da kendisine mantıklı geldini söyledi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Beşiktaş, Fikret Orman, Bursaspor, Serdar AzizHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor