18 Haziran 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Serdar Aziz için ilk resmi girişimi Aziz Yıldırım yaptı

Serdar Aziz için ilk resmi girişimi Aziz Yıldırım yaptı

Bursaspor'dan gelen oyuncuların takıma çabuk uyum sağlaması yüzünden Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, sezon sonunda ülkesine dönecek olan Bruno Alves'in yerine Serdar Aziz'i monte etmek için harekete geçti.


22 Nisan 2016 00:33

Serdar Aziz için ilk resmi girişimi Aziz Yıldırım yaptı

Serdar Aziz için Yıldırım bizzat Bursaspor'un yeni başkanı Ali Ay'ı arayan Yıldırım önce tebriklerini sundu ardından da teklifini yaptı. Yıldırım'ın, Serdar için Ay'a, şu anda Bursaspor'da forma giyen ve sözleşmesinde 2.5 milyon euro'luk satın alma bedeli bulunan Miroslav Stoch'un yanı sıra Gaziantep kiralık oynayan Hakan Çinemre ile yine Sivasspor'da kiralık oynayan Beykan Şimşek'i önerdi.

Ali Ay'ın Serdar Aziz'i satmak istemedikerini ama satarlarsa takas yoluyla değil de peşin parayla göndermek istediklerini Yıldırım'a iletti. Yıldırım, fiyat sorunca ise Başkan Ay 7.5 milyon euro cevabını verdi. Yıldırım gülerek telefonu kapatırken, "o rakamı bana ver ben sana van Persie'yi vereyip" dedi.

Yıldırım'ın geçen sezon Ozan Tufan'da da benzeri bir durum yaşadığı için ilk görüşmeden sonra köprünün altından çok sular akacağına inandığını ve Türkiye'de Serdar'ı alacak takım varsa onun da Fenerbahçe olduğunu paylaştığı bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Fenerbahçe, Bursaspor, Ali Ay, Aziz Yıldırım, Serdar AzizHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor