10 Aralık 2018, Pazartesi


> Beşiktaş > Şenol Güneş'ten sert eleştiri: Fenerbahçe'ye benzedik

Şenol Güneş'ten sert eleştiri: Fenerbahçe'ye benzedik

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş zorlu Monaco maçı öncesinde Gençlerbirliği yenilgisini değerlendirdi.


16 Ekim 2017 09:31

Şenol Güneş'ten sert eleştiri: Fenerbahçe'ye benzedik

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş zorlu Monaco maçı öncesinde Gençlerbirliği yenilgisini değerlendirdi. Yüzde 62 topla oynamalarına rağmen Fenerbahçe gibi dikine değil de yana oynayan oyuncularını, ''onlara benzedik'' diye eleştirdi. 9 kez rakip ceza sahasına girmelerine rağmen gol bulamadıklarını hatırlattı.

İlk yarıda isabetli şutları olmadığını ikinci yarıda ise 2 isabetli şutları olduğunu hatırlattı. Bunlardan birisinin Cenk’in penaltı golü olduğunu belirtti. 6 kilit paslarının sadece 3’ünün yerini bulduğunu söyleyen Güneş, Gençlerbirliği’nin ise 16’da 9 kilit pas isabetiyle oynadığını tek tek oyuncularına gösterdi.

Oğuzhan ve Talisca'ya sert uyarılar

Gençlerbirliği maçından sonra ''kötü oynadık'' itirafında bulunan Oğuzhan Özyakup, Talisca ile beraber Şenol Güneş tarafından uyarıldı. Güneş kaptanına, oyunu kilit pas vermeden tamamladığını video analiz toplantısında gösterdi. Talisca’ya sadece 4 pas attığını gösterdi. Talisca’yı ise ''savunma arasına saklanıp, sadece ceza sahası dışından şut kovalamayı bırak'' diyerek sert şekilde uyardı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: şenol güneş, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor