23 Nisan 2018, Pazartesi


> Beşiktaş > Şenol Güneş'ten büyük sürpriz

Şenol Güneş'ten büyük sürpriz

Takımının son 4 maçta 8 gol yemesi Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'i bazı önlemler almaya itiyor...


26 Nisan 2016 02:24

Şenol Güneş'ten büyük sürpriz

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş son haftalarda sağ kanatta yaşanan sıkıntıya çare bulmak için bazı değişiklikler yapsa da bir türlü merhemi süremiyor... Andreas Beck'in düşüşünü gördüğü için Vodafone Arena'nın açılış maçında Serdar Kurtuluş'a şans veren tecrübeli teknik adam beklentilerini karşılayamadığı için Beck'e dönmüştü. Fakat Beck kart cezalısı olunca forma yeniden Serdar'a gitmişti. Serdar da beklentileri karşılayamayınca Kayserispor maçı öncesinde sürpriz bir kriz kapıya dayandı. Güneş'in, Beck ve Serdar dışında Akhisar maçında bir süre sağ bek oynattığı Olcay'ı, bu maçta beke koyabileceği gündeme geldi.

Defans kurgusu değişiyor

Takımının son 4 maçta 8 gol yemesi Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'i bazı önlemler almaya itiyor... Güneş'in Kayserispor maçında stoperde yeniden rotasyona gitmeyi düşündüğü sadece Alexis'i değil Marcelo'yu da kulübeye çekerek Necip Uysal ile Dusko Tosic'i 11'de sahaya sürmeyi planladığı gelen bilgiler arasında. Güneş'in asıl sürprizinin ise 3'lü forvet arkasından bir ismi azaltarak Tolgay Arslan veya Veli Kavlak'la orta sahayı güçlendirmeyi planladığı gelen bilgiler arasında. Güneş'in bu yüzden Olcay'ı beke çekeceği bu sayede daha dinamik olan Tolgay veya Veli'ye yer açmaya çalıştığı bildirildi.

İsmail ve Beck'in kötü olmasının nedenleri

Son haftalarda yaşanan defans krizi oyuncular arasında da sıkıntıya neden oldu. Son haftalarda kötü görünen İsmail Köybaşı ile Andreas Beck'in sıkıntısının da Marcelo ve Alexis olduğu ortaya çıktı. İki oyuncunun da aslında ilk yarıdan farklı bir oyun oynamadıklarını ama ikinci yarıda defansın göbeğinin tamamen değişmesi yüzünden Marcelo ve Alexis'in açıklarını daha fazla kapatmak zorunda kaldıkları için kötü göründüklerini kabul ettikleri bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: şenol güneş, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor