19 Ocak 2019, Cumartesi


> Beşiktaş > Şenol Güneş'in ortaya çıkan sağlık raporu kafa karıştırdı

Şenol Güneş'in ortaya çıkan sağlık raporu kafa karıştırdı

Olaylı derbiyle ilgili enformasyon yağmaya devam ediyor… son olarak sosyal medyaya Şenol Güneş için Beşiktaş kulübü doktoru Sarper Çetinkaya’nın hazırladığı rapor ortaya çıktı.


22 Nisan 2018 00:19

Şenol Güneş'in ortaya çıkan sağlık raporu kafa karıştırdı

Fenerbahçe yönetimine yakınlığı ile bilinen 12numara.org'un yayınladığı raporda; “Acıbadem Fulya Hastanesi, sağlık raporunu teyit etti. Raporun, Şenol Güneş'in ambulansla hastaneye giriş yapıldıktan sonraki ilk tedavisi sonrasında verildiği belirtildi. Sağlık raporunun numarasının; “2414520982” olduğu notu düşüldü. Raporu yazan Dr. Sarper Çetinkaya’nın rapor doğru olduğu için sustuğu” mesajı atıldı.

Çetinkaya’ya, “Yarık olmadan, kesik olmadan zımbalı dikiş nasıl atılır açıklayın!  Şenol Güneş’in kafasında sadece lezyon (doku zedelenmesi) var ise neden sedye ile hasteneye götürüldü? Kafa bölgesinde olan saçlar kandan beslenmez mi? En ufak bir dikişte kan akmaz mı? Özellikle zımbalı dikiş sonrasında (saçlar kesilmeden hem de) kan neden yok? Yarık varsa neden buz konuldu?” soruları soruldu.

Şenol Güneş'e ait 2414520982 nolu rapor doğrultusunda, tecrübeli teknik adamın kafasında bir yarık olmadığı, iddia edilip, “raporda da yazıldığı üzere "Cilt lezyonu (doku zedelenmesi)" vardır. Kesi olsa idi raporda net şekilde belirtilirdi” fikri ortaya konuldu.

F.BAHÇE’NİN DOKTORLARI: BİZE ‘ÖNEMLİ BİR ŞEY YOK’ DENDİ

F.Bahçe içinde bir grup Şenol Güneş’in kafasının yarıldığına inanmıyor… hatta kafasına atılan dikişlerin sahte olduğunu iddia ediyor. Bu konu bazı yöneticiler tarafından F.Bahçe’nin sağlık ekibiyle de tartışıldı. Yöneticiler,  “meslektaşlarınızla konuştunuz mu?” diye sordu. Aldıkları cevap, “ilk etapta aldığımız cevap ‘önemli birşey yok’ oldu. ‘Hocanın kafasına buz tedavisi yaptık. Ama hoca istemedi’ denildi. Hoca içeri gittikten sonra bir daha yanına yaklaşamadık. Sonrasında meslektaşlarımızla konuşma fırsatı bulamadık. Ne olduğunu bilmiyoruz. Birşey söylememiz zor” oldu.

BEŞİKTAŞ’IN SAĞLIK EKİBİNDEN ‘SAHTE DİKİŞ’ İDDİASINA CEVAP

Şenol Güneş’in başına atılan dikişle ilgili çok fazla iddia var… hatta bazı sosyal medya hesapları üzerinde paylaşılan kanlı fotoğrafların fotoşopla yapıldığı bile iddia edildi. Güneş’in başına dikiş atan Beşiktaş’ın sağlık ekibinden yapılan açıklamada ise, “yara önce temizlendi. Sonra detoksin adrenalin uygulandı. Dikişler yaranın dudakları sıkı olacak şekilde atıldı” denildi. “Yara temizlenmeden dikiş atılamayacağı” hatırlatıldı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: şenol güneş, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın