19 Ocak 2019, Cumartesi


> Beşiktaş > Şenol Güneş’e çakmağı atan S.D. ile ilgili ilginç detaylar

Şenol Güneş’e çakmağı atan S.D. ile ilgili ilginç detaylar

Önce Şekip Mosturoğlu ardından Aziz Yıldırım son olarak da Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, F.Bahçe-Beşiktaş maçında yaşanan olaylar için “provakasyon” değerlendirmesinde bulundu.


21 Nisan 2018 02:33

Şenol Güneş’e çakmağı atan S.D. ile ilgili ilginç detaylar

Gençlik Spor Bakanlığı derbide yaşanan olaylarla ilgili üç başmüfettiş görevlendirdi. 873 kameranın görüntülerinin tek tek incelenmesiyle ilk etapta göz altına alınan 32 kişi nöbetçi savcının talimatıyla serbest bırakılırken, gün içinde 7 kişi daha gözaltına alındı.

Gözaltına alınanlardan 6’sının telefonlarına el kondu. Bu olayın planlı bir eylem olup olmadığı araştırılıyor. ByLock araştırması yapılıyor.

Kamera görüntüleri Emniyet’te inceleme altında. Gelen ilk bilgiler olayların başlamasına neden olan 20 kişinin de gözaltına alınacağı yönünde.

Bu arada Güneş'i yaralayan şahıs ve yabancı madde atanlar o anda gözaltına alındı. Maç esnasında aşırı alkollü olan kişiler de emniyete götürüldü. Maçtan önce de 6 kişi gözaltına alınmıştı.

Şenol Güneş'e çakmak atan S.D. isimli kişinin kombine kart sahibi olduğu, GFB üyeliği bulunduğu, ticaretle uğraştığı ve daha önce de tehdit suçundan kaydı bulunduğu belirlendi. S.D.’nin 5 yıllık kombine sahibi olduğu ve ilk iadesinde Güneş’i yaralamak istemediği de bildirildi.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın