10 Aralık 2018, Pazartesi


> Beşiktaş > Şenol Güneş: Yenilirken bile gurur duyulacak oyun oynayalım

Şenol Güneş: Yenilirken bile gurur duyulacak oyun oynayalım

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, şampiyonluk için kendilerinin olduğu gibi Fenerbahçe'nin de şansı olduğunu belirtti.


22 Mart 2018 08:32

Şenol Güneş: Yenilirken bile gurur duyulacak oyun oynayalım

Şampiyonluğu son haftaya kadar kovalamak istediklerini bu yüzden de geriye kalan 8 haftada herkesin kendisine çeki düzen vermesini isteyen Şenol Güneş, Başakşehir önünde alınan yenilgiden çok oynanan kötü futbola takıldı. Başta Lens ve Talisca olmak üzere hayal kırıklığı yaşayan oyuncularla birer görüşme yaptı. Kendilerine çeki düzen vermelerini istedi. Hiçbir takımın her maçı kazanamayacağını ama kaybederken bile gurur duyacağı bir takımı sahada görmek istediğini anlatı.

Şenol Güneş: Fenerbahçe'nin bile hala şansı var

Bu sezon tüm kredilerini tükettiklerine anlatan teknik direktör Şenol Güneş kalan 8 haftalık periyotta artık kayıp istemiyor.  Deneyimli teknik adam, milli aradan sonra Vodafone Park'ta arka arkaya oynanacak Alanya ve Göztepe maçlarına 6 puan yazdı. Galatasaray ve Başakşehir’in 2 haftalık zorlu periyotta  puan kaybı ihtimalinin çok yüksek olduğunu iddia eden Güneş, ''biz iyi oynayalım yeter. Bizim de hatta 6 puan geride olan Fenerbahçe’nin bile hala şansı var'' sözlerini kullandı.

Şenol Güneş: Şampiyon olamazsak hesabını benden sorun

Başakşehir maçının kaybedilmesinden çok oynanan futbolun kötülüğüne takılan Şenol Güneş, tüm taraftarlardan özür diledi... ligde kalan 8 maçtan 5’ini sahalarında oynayacaklarını hatırlayan Güneş, ''kalan maçlarda bizi yalnız bırakmayın. Bize inancınızı gösterin. Sezon sonunda şampiyon  olamazsak hesabını benden sorun. Ama şimdi bizimle olun'' diyerek taraftarlara mesaj vermeyi ihmal etmedi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: şenol güneş, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor