25 Haziran 2018, Pazartesi


> Beşiktaş > Şenol Güneş: Sinirlerine hakim olan işi bitirir

Şenol Güneş: Sinirlerine hakim olan işi bitirir

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, şampiyonluk virajına girdikleri bu dönemde futbolcularına ''sakinlik'' uyarısı yaptı.


28 Nisan 2016 02:44

Şenol Güneş: Sinirlerine hakim olan işi bitirir

Beşiktaş'ta Kayserispor maçının hazırlıkları devam ederken, teknik heyet şampiyonluk yarışının hızlandığı son 4 haftada oyuncuların mental olarak rahatlamaları için önlemler aldı. Ligde lider konumda bulunan Beşiktaş'ta, teknik direktör Şenol Güneş, oyuncularıyla bir toplantı yaptı. Kalan haftalarda sinirlerine hakim olan tarafın kazançlı çıkacağını söyledi.

Oyuncularıyla yaptığı toplantıda görüntülü analizle yapılan bireysel hataların yanı sıra, takım savunmasındaki zafiyetlerini de aktaran Güneş ligin son haftalarında yapılacak bu tarz hataların pahalıya mal olacağını anlattı.

Şampiyonluk yolunda avantajı elinde bulunduran Beşiktaş'ta teknik heyet, önlemler alarak oyuncuların üzerindeki stresi de azaltmaya çalışacak. Bunun için neşeli oyunlar oynanacak, idmanların neşeli geçmesi için her türlü çalışma yapılacak.

Beşiktaş'ta bunun örneği ilk olarak Çarşamba günü yapılan antremanda gerçekleştirildi. Pas hatası yapan futbolcular ceza olarak ''çiftetelli'' oynadı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: şenol güneş, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor