23 Mayıs 2018, Çarşamba


> Beşiktaş > Şenol Güneş: Saygısızlık yapmayın!

Şenol Güneş: Saygısızlık yapmayın!

Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş, bugün oynanacak derbide galibiyetten emin.


08 Mayıs 2016 00:58

Şenol Güneş: Saygısızlık yapmayın!

Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş, bugün oynanacak derbide galibiyetten emin. Tek şartı ise "stres yapmamak". İlk yarıda Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanan maça ezeli rakiplerini sürklase ettiklerini oyuncularına hatırlatan tecrübeli teknik adam, "Pazar günü de benzer bir maç bekliyorum. Galatasaray'a saygı duyalım ama abartmayalım. İlk yarıda gördük, bize dayanacak halleri yok. Hatta şimdi daha da gerilemiş durumdalar. Stres yapmazsak, TT Arena'dan istediğimizi alır döneriz" sözlerini kullandı.

''Seyirciye dikkat edin''

Derbide çok fazla seyirci olacağını düşünmediğini belirten tecrübeli teknik adam sözlerine ise "Zaten olan seyircinin de aleyhlerine dönme ihtimali çok yüksek. Erken bir veya iki gol bulursak, seyirci yönetim istifa diye de bağırır. Kendi oyuncularına da tepki koyar. Böyle bir durumda sakın ortamı gerecek hareketler yapmayın. Kendi oyununuzu oynayın. Saygısızlık sakın yapmayın" uyarısında buldundu.

''Galatasaray kalemize gelemez''

Bu sezon puan kaybettikleri maçları inceleyen Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş çok net bir yorum yaptı. Bu sezonki puan kayıplarının neredeyse tamamının kişisel hatalardan kaynaklandığını oyuncuları ile paylaşan Güneş, kişisel hata olmaması durumunda Galatasaray'ın kalelerine bile yaklaşmasının söz konusu olmadığını iddia etti.

''Fenerbahçe puan bırakır''

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, Galatasaray maçı öncesinde oyuncuları ile yaptığı son görüşmede, Fenerbahçe'de camianin kendilerinin derbide puan kaybedeceğine çok inandırdığını anlattı. Tecrübeli teknik adam derbiden üç puanla ayrılmaları durumunda Fenerbahçe teknik heyetinin ve futbolcuların yaşayacağı hayal kırıklığı ile Başakşehir'e puan kaybedeceklerini kehanetinde bulundu. Tecrübeli teknik adam bunun da şampiyonluk yarışının son hafta Konya'ya kalmadan bitmesi anlamına geldiğini oyuncularıyla paylaştı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: şenol güneş, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor