17 Ocak 2019, Perşembe


> Beşiktaş > Şenol Güneş hastaneye Erman Toroğlu yüzünden gitti

Şenol Güneş hastaneye Erman Toroğlu yüzünden gitti

Şenol Güneş’in ambulansla hastaneye kaldırılmasının nedeninin Erman Toroğlu olduğu ortaya çıktı…


21 Nisan 2018 01:44

Şenol Güneş hastaneye Erman Toroğlu yüzünden gitti

F.Bahçe derbisi sırasında başına aldığı darbe sonrasında başında açılma olan tecrübeli teknik adama ilk müdahale Beşiktaş’ın sağlık ekibi tarafından yapıldı. Ardından Güneş ambulansla hastaneye kaldırdı. Güneş’in “önemli değil. Birşeyim yok” demesine rağmen kendisini yakından tanıyan ve sık sık kontrol eden Profesör Doktor Yunus Aydın’ın “kafa travma geçmişi yüzünden ciddi olabilir” sözleriyle Anadolu yakasından Avrupa yakasına taşındığı bildirildi. 

1975 yılında oynanan Trabzonspor-A.Gücü maçında Şenol Güneş, Erman Toroğlu’nun tekmesiyle beyin travması geçirmişti. Hatta o günkü olayı Güneş’in takım arkadaşı Hüseyin Tok, “Şenol’un kafasına aldığı darbeyi ve çırpınırak yere düşüp bayılmasını görünce biz öldü zannettik” diye anlatmıştı.

Kulüp doktorları Güneş’in başının yarılmasından çok tünele girerken bir an bilincini kaybetmesi yüzünden panikledikleri ortaya çıktı. Kulüp doktorunun Güneş’i sürekli kontrol altında tutan Aydın’a durumu ilettiği ve “hemen” cevabını alınca ambulansın çağrıldığı bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: BeşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın