19 Ocak 2019, Cumartesi


> Beşiktaş > Şenol Güneş futbola veda edebileceğinin sinyalini verdi

Şenol Güneş futbola veda edebileceğinin sinyalini verdi

TFF’nin aldığı F.Bahçe-Beşiktaş derbisinin tekrarı kararı Şenol Güneş’i çok önemli bir kararın eşeğine getirdi…


27 Nisan 2018 00:29

Şenol Güneş futbola veda edebileceğinin sinyalini verdi

Tecrübeli teknik adamın alınan bu kararın kendisinden intikam olduğunu savundu. Fatih Terim’in yerine milli takımın başına geçmesi için yapılan teklifi kabul etmediği için maçın tekrar kararının alındığını iddia etti. “Çok önemli bir karar aşamasındayım. Belki de teknik direktörlük kariyerime bir nokta koymanın zamanı geldiğini düşünüyorum…” diyerek futbola veda edebileceği imasında bulundu.

BEŞİKTAŞ: TFF’YE GÖRE ŞENOL GÜNEŞ’İN KAFASI YARILMADI

TFF olaylı derbiyle ilgili kararını TFF Futbol Müsabaka Talimatı 20’nci maddesi uyarınca aldı… Beşiktaş cephesine göre 20’nci madde 19’uncu madde olmadan yorumlanamaz. 19’uncu maddede yer alan “TFF Yönetim Kurulu, müsabakanın tatil kararını uygun görmediği takdirde, maçın yarıda kaldığı andaki sonucu ile tescil olunmasına karar verebilir” bendi ise siyah-beyazlı hukukçuların dayanak noktası.

O bendden yola çıkarak aynı maddenin ilk paragrafında yer alan madde göz önüne alınarak, “futbolcularımıza, Şenol Güneş’e ile Erdinç Gültekin’e fiili eylemde bulunulmadı, hocamızın kafası yarılmadı. Kavga çıkmadığı TFF tarafından iddia edilmiştir” denildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: BeşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın