19 Haziran 2018, Salı


> Beşiktaş > Şenol Güneş: Biz Fenerbahçe'den daha iyi takımız

Şenol Güneş: Biz Fenerbahçe'den daha iyi takımız

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, şampiyonluklarını ilan ettikten sonra kısa bir açıklama yaptı.


15 Mayıs 2016 22:17

Şenol Güneş: Biz Fenerbahçe'den daha iyi takımız

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, şampiyonluklarını ilan ettikten sonra kısa bir açıklama yaptı. İşte Şenol Güneş'in sözleri...

"Herkesin hikayesi farklı. 7 yıl sonra, başkanın olağanüstü gayreti ve yönetim kurulu ile birlikte bunu hak etmişti. Şampiyonluğu hak etmiştik şampiyon gibi oynadık. Herkese teşekkür ediyorum. İki takım yarıştı, başarısız diye bir şey yok. Fenerbahçe de iyi takım ama biz daha iyiydik. Hiç umudumu kesmem."

Şenol Güneş'ten Mustafa Denizli'nin 'sisli hava' sözlerine gönderme de yaparak "Sis gördük, yağmur gördük, kar gördük, engel gördük ama devam ettik." dedi.

Trabzonspor taraftarının duasının kendileri için önemli olduğunu vurgulayan Güneş, " Bu tip maçlardan sonra, resim de güzel gözükür. Herkes mutlu. Oyunculara şunu dedim, kendiniz için değil, taraftarı mutlu etmek için oynayın. 18 takımlı lig yarışında iki takım yarıştı, Fenerbahçe iyi bir takım, iyi mücadele ettiler ancak biz daha iyiyiz. Özellikle Trabzonspor taraftarının duası da bizim için de önemliydi. Maçtan önce beraberlik bizim için önemli dedim, bugün için ona ihtiyaç vardı" şeklinde konuştu.

Beşiktaş'ın daha iyisi olması için çok çalışacaklarını ifade eden Güneş, "Şampiyonluğun birçok kırılma noktası var. Tolgay ile Veli'ye çok üzüldüm, onlar açısından kayıp bir yıl oldu. Gökhan'ın zaman zaman dalgalanmaları oldu. Cenk inanılmaz bir oyuncu, 10 yıl boyunca Türkiye ondan faydanalanacak. Cenk'in her maçta, "Beni al beni al" diye bana hissettirmesi büyük bir iş" dedi.

Mario Gomez hakkında da konuşan Güneş, "Mario Gomez benim için çok önemli oyuncu ama ben, Serdar'ın Necip'in duygularını unutmam. Mustafa Pektemek'in canını vermeye hazır olmasını unutmam. Kime ne verdiysek görevini yaptı. Mario bize katkı yaptı ancak biz de ona katkı yaptık. Mario'nun burada kalması kendisi açısından bir kayıp olmaz" ifadelerini kullandı

Kaynak: Lig TV

Etiket: şenol güneş, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor