19 Ocak 2019, Cumartesi


> Beşiktaş > Şenol Güneş aleyhine suç duyurusu

Şenol Güneş aleyhine suç duyurusu

Şenol Güneş’in yaralandığı olayla ilgili F.Bahçe adına avukat Faik Işık, “delil uydurma suçu” işlendiğini iddia ederek Beşiktaş aleyhine resmi suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.


21 Nisan 2018 01:43

Şenol Güneş aleyhine suç duyurusu

Faik Işık, olayın adli bir vaka olduğu iddia etti. Şenol Güneş’in böyle bir durumda devlet hastanesine götürülmesinin gerektiğinin altı çizdi.

Beşiktaş’ın şikayetçi olmadığını, çünkü açık delillerin büyük bir oyunu  gösterdiğini belirtti. Şikayetçi olunması durumunda, “adli tıp”ın fotoğrafları inceleyeceği ve kumpasın kanıtlanacağı gündeme getirileceğini savundu.

Her an suç duyurusu yapabileceğini açıklayan Işık, TFF’ye şikayet dilekçesi ile savcılığa vereceğini savundu.

Sonucun beklenmesi isteyeceğini. TFF’den ancak olayın kronolojik olarak incelemesinden sonra ceza vermesi talep edeceğini de sözlerine ekledi.

FAİK IŞIK: TİYATRO YAPANLARDAN ŞİKAYETÇİ OLACAĞIZ

Şu an polis görüntüleri inceliyor. İfadeler alındıktan sonra bir açıklama yapacağız. Bu adli bir vaka. Herhangi bir yaralamalı olayda gidip kendi özel doktorunuzdan rapor alabilir misiniz? Yoksa devletin Adli Tıp Kurumu'na mı gidersiniz? Devletin doktoruna mı gidersiniz?Biz statta hem olay çıkaranlardan hem de tiyatro yapanlardan şikayetçi olacağız. TFF'nin de baskı altına alınmasına sonuna kadar direneceğiz.Bu maç 57 dakika sürmez. Bu maç 90 artı sürer. Ama bu Fenerbahçe-Beşiktaş camiasının maçı değil. Bu memleketteki kırkayaklılarla (FETÖ) Fenerbahçe'nin maçı. Bu memleketteki kırkayaklılarla Türkiye'nin maçıdır.”

Kaynak: Fotospor

Etiket: BeşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın