20 Haziran 2018, Çarşamba


> Beşiktaş > Şenol Güneş 11'ini belirledi

Şenol Güneş 11'ini belirledi

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş aşırı derecede rotasyon yapmakla suçlanırken, aslında tecrübeli teknik adam 11'ini çoktan belirledi.


03 Ekim 2016 09:56

Şenol Güneş 11'ini belirledi

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş aşırı derecede rotasyon yapmakla suçlanırken, aslında tecrübeli teknik adam 11'ini çoktan belirledi. Kaleyi Fabri'ye teslim eden Güneş'in sağ bekteki birinci alternatifi Gökhan Gönül yedeği ise Beck, aynı şekilde sol kanat Caner'e emanet Adriano ise yedeği. Göbek ise Marcelo ve Tosic'ten oluştu bile. Bu ikili sadece Konya maçında Adriano sakat Caner de henüz transfer edilmediği için bozuldu. Atiba'nın forması garanti. Geldiği günden beri İnler'in de. Güneş'in tek sıkıntısı 10 numarada. Şimdiye kadar forma verdiği Oğuzhan, Tolgay ve Talisca'dan tam anlamıyla memnun değil. Forvetin sağında Quaresma, solunda Olcay ucunda da Cenk Tosun (6/6), Güneş'in 11'in değişilmezleri.

Güneş'ten Tolgay'a çok sert uyarı

Rizespor maçında alınan galibiyete rağmen Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in keyfi yerine gelmedi. Tecrübeli teknik adama en fazla sinirlendiren ise Tolgay Arslan oldu. Oğuzhan ve Talisca'nın yokluğunda Beşiktaş'ın beyni olmasını beklediği oyuncunun gördüğü sarı kart çıldırttı. Güneş ilk yarının sonunda gördüğü sarı kart sonrasında Tolgay'ı, "oyundan atılmak istiyorsan söyle ben seni alayım. Takımı 10 kişi bırakmaya çalışma" diye uyardı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: şenol güneş, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor