26 Mayıs 2018, Cumartesi


> Galatasaray > Selçuk İnan'ın en büyük derdi

Selçuk İnan'ın en büyük derdi

Akhisar deplasmanında attığı iki golle Galatasaray'a 5'incilik yolund abüyük avantaj sağlayan Selçuk İnan'ın en büyük derdi küfürle ilgili.


17 Mayıs 2016 01:34

Selçuk İnan'ın en büyük derdi

Akhisar deplasmanında attığı iki golle Galatasaray'a 5'incilik yolund abüyük avantaj sağlayan Selçuk İnan'ın en büyük derdi küfürle ilgili. "Taraftarın ettiği küfrü duyuyorsunuz tabii ki. O kısımla ilgilenmiyoruz desek de duyuyoruz tabii ki. Rakip taraftar zaten size küfür ediyor" derken, "Onu bir yere kadar tolere ediyorsunuz ya da duymamazlıktan geliyorsunuz. Ancak kendi takımınızın taraftarı size küfür ediyorsa duygusal olarak sıkıntı yaşıyorsunuz." diyerek kendisi ve takım arkadaşlarına küfür eden Galatasaray taraftarına mesaj gönderdi.

Taraftarlığın Türkiye'de idrak edilemediğini iddia eden Selçuk, "Bence taraftarlık sevdiğin takıma gönül vermek, ne olursa olsun destek olmak. Biryorum yaparsın. Ancak şiddet olaylarını asla anlayamıyorum. Hep üzerine düşünüyorum, asla kabul edemiyorum. Buna kesinlikle karşıyız. Hep bu yönde demeçler veriyoruz ama her kesime ulaşamıyoruz demek ki" iddiasında bulundu.

Kaynak: Fotospor

Etiket: selçuk inan, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor