24 Mayıs 2018, Perşembe


> Galatasaray > ''Selçuk İnan konusunda arkandayız''

''Selçuk İnan konusunda arkandayız''

Galatasaray'da Selçuk İnan'ın elemine edilme süreci hızlanmış durumda...


14 Eylül 2016 19:33

''Selçuk İnan konusunda arkandayız''

Galatasaray'da Selçuk İnan'ın elemine edilme süreci hızlanmış durumda... camia içinde Kayserispor maçının devre arasında oyundan alınan kaptanın "bezdirilerek" gönderilmesi için operasyon yapıldığı konuşuluyor. Önde gelen isimlerden Abdürrahim Albayrak'ın canlı yayında bizzat söylediği ''Mehmet Özbek, 'Bu Selçuk İnan'ı satmamız lazım' diyor'' sözlerinin hayata geçtiği ise yüksek sesle dillendiriliyor. Pazartesi akşam ise Riekerink'le Levent Nazifoğlu bir toplantı yaptı ve ''Selçuk İnan konusunda arkandayız'' mesajı verdi. Bu arada Selçuk'un son olarak Katar'ın Al Jaish takımından gelen teklifi reddetmesi ise Başkan Dursun Özbek'i çok kızdırdı.

Selçuk, Riekerink'e ayar verdi! ''Hoca sensin''

Galatasaray'da teknik direktör Jan Olde Riekerink sabah saatlerinde Selçuk İnan'la mini bir zirve gerçekleştirdi... zirvenin ana gündem maddesi kaptanın Kayserispor maçının devre arasında oyundan alınmasıydı. Hollandalı teknik adam Selçuk'a kendisini neden oyundan aldığını açıklamaya çalışırken sürpriz bir tepki aldı. Selçuk ''taktik gereği'' diye başlayan görüşmede Riekerink'in sözünü keserek, ''ben neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum. Sen teknik direktörsün ben oyuncu. Bana beni neden oyundan çıkardığını açıklamana gerek yok'' çıkışı yaptı. Riekerink şaşırırken kaptanın hiç de gergin olmaması dikkatlerden kaçmadı.

Selçuk İnan'ın takım içindeki destekçisi Sabri kaldı

Yönetim tarafından ''bezdirilerek'' gönderilmek istenen Selçuk İnan'a sahip çıkan iki isim var... bir tanesi Muslera diğer isim ise aralarında geldiği günden bu yana kaptanlık yüzünden tartışma olan Sabri Sarıoğlu!
Bu iki isim dışında Selçuk İnan'ı haklı bulan veya etrafında toplanan kimse yok. Burak Yılmaz zamanında takımı beraber yaptıkları iddia edilen Selçuk İnan sezon başında ise en yakın iki dostu Umut Bulut ve Olcan Adın'ı da kaybedince tamamen yalnız kaldı.

Bu dönemde Sabri'nin, Selçuk'a çok içten olmasa da omuz atması dikkatlerden kaçmıyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: selçuk inan, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor