17 Aralık 2017, Pazar


> Güncel > Savaşçı 24. bölümde neler yaşanacak?

Savaşçı 24. bölümde neler yaşanacak?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisi, 10 Aralık Pazar günü 24. bölümüyle ekranlara gelecek.


09 Aralık 2017 23:59

Savaşçı 24. bölümde neler yaşanacak?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisi, 10 Aralık Pazar günü 24. bölümüyle ekranlara gelecek.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE

Savaşçı 24. bölüm özeti

Savaşçı’da gerilim devam ediyor!

Temo’yu ortadan kaldırmaya kararlı olan Albay Kopuz, gelen en küçük istihbaratı dahi değerlendirir. Temo ise bağlantılı olduğu diğer terör örgütleriyle yeni bir oluşum için hazırlıklarını sürdürürken, Kılıç Timi’ni alt etmenin yollarını arar. Bu arada karargaha Yüzbaşı Haydar’la ilgili gelen bilgi herkesi endişelendirir. Yörük Haydar’ın intikam peşine düşeceğini anlayan Albay Kopuz, Kağan’ı onu durdurması için görevlendirir.
Kağan ve Aslı’nın söz merasimi için süren hazırlıkları ise sonunda biter. Kızı Albay Kopuz isteyecektir, kimden isteyeceği ise tam bir sürprizdir...

Savaşçı 23. bölüm özeti

Savaşçı’da Kılıç Timi yine zorlu bir göreve çıkıyor!
Kaçırılan mühendisleri kurtarmak için harekete geçen Kılıç Timi, bu operasyonu Azerbaycan Özel Kuvvetler timiyle birlikte gerçekleştirecektir. Sahadan gelen istihbaratdan kuşku duyan Yüzbaşı Kağan, yaptığı doğru hamlelerle teröristlerin kurduğu pusuyu bertaraf eder. Mühendislerin kaçırılmasını kimin tezgahladığını anlayan Kağan için şimdi önemli olan mühendislerin sağ salim teröristlerin elinden alınmasıdır.
Bu arada Ankara’da Aslı, Kağan’ın telefondaki teklifiyle şaşkına dönerken Kubilay’ın paçaları tutuşur. Kırlangıç Paşa ise kıymetlisi Albay Kopuz için Pia’yı uyarmaktan geri durmaz. Diğer taraftan Yüzbaşı Haydar Bozkurt’dan gelen telefon karargahta şok etkisi yaratırken, Kağan Bozok’u harekete geçirir.

Etiket: savaşçıHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor