10 Aralık 2016, Cumartesi
> Beşiktaş > Sarper Çetinkaya, başarısının sırrını verdi!

Sarper Çetinkaya, başarısının sırrını verdi!

Beşiktaş Sağlık Kurulu Başkanı Sarper Çetinkaya, siyah-beyazlı takımda sakatlık problemini nasıl sona erdirdiğini açıkladı.


17 Mayıs 2016 19:15


Beşiktaş, 2015-2016 sezonunu şampiyon olarak tamamlarken, şüphesiz bunda yeni kurulan sağlık ekibinin de büyük payı var. Geçtiğimiz sezonlarda sakatlık konusunda oldukça canı yanan Beşiktaş'ta sezon  başında göreve Sarper Çetinkaya getirilmişti. Siyah-beyazlı takımda sakatlık problemleri minumum düzeye indirilirken, bu durum başarının gelmesini sağladı.

Beşiktaş Sağlık Kurulu Başkanı Sarper Çetinkaya ise bu durumu şöyle açıkladı:

''Sakatlık probleminin minumum düzeye inmesinin birçok sebebi var. Birinci sebebi; oyuncular çok iyi çalıştılar. Training ekibimizin programları da çok başarılıydı. Onlara da teşekkür ediyoruz.

İkinci sebebi ise; Oyuncularıma küçük sakatlıkların maç oynamaya engel olmadığını aktardık. Benim felsefe olarak edindiğim bunların çok fazla sorun olmadığını, antremanlara devam ederek bunların atlatılabileceğini öğrettik arkadaşlarımıza. Artık öğrendiler. Bize de güvendiler. Maçın oynanabileceğini gösterdikten sonra sıkıntı kalmadı. En azından oyuncular da takımda bizi mahcup etmedi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: sarper çetinkaya, beşiktaş, sarper çetinkaya kimdir? sarper çetinkaya hangi hastahanede?En Son Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Haberleri


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
van Persie'den sürpriz karar! dönmek istiyor